عکس: تراشیدن ریش آقای سرپرست توسط ستارگان والیبال ایران

تراشیده شدن ریشهای امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران بازتاب جهانی پیدا کرد. خبرگزاری ایسنا: سایت فدراسیون جهانی والیبال درباره زدن ریشهای سرپرست تیم ملی ایران توسط بازیکنان پس از صعود به المپیک، نوشت: 52 سال است که والیبال المپیکی شده اما برای بازیکنان و طرفداران ایران به یک رویای طولانی مدت تبدیل شده بود. حالا این آرزو محقق شده است. ایران پس از ناکامی های متعدد سرانجام به المپیک رسید. دو ماه تمرینات فشرده و چندین بازی دوستانه در فرانسه و ژاپن، ایرانی ها را در موقعیتی قرار داد که بزرگترین قدم زندگی شان در ورزش والیبال را بردارند.
ایران توانست لهستان قهرمان جهان را 3-1 شکست دهد تا رویای المپیکشان محقق شود. اما این موفقیت برای امیر خوشخبر سرپرست تیم ایران به قیمت از دست دادن ریشهایش تمام شد.
او به بازیکنان قول داده بود که در صورت صعود به المپیک ریشهایش را خواهد تراشید که پس از بازی سعید معروف کاپیتان ایران در رختکن ریشهای او را زد اما خوشخبر همچنان مرد خوشحالی است!
عکس: تراشیدن ریش آقای سرپرست توسط ستارگان والیبال ایران

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عکس: تراشیدن ریش آقای سرپرست توسط ستارگان والیبال ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات