شورای پروانه نمایش در مورد «فروشنده» تصمیم می‎گیرد

جلسه شورای پروانه نمایش در هفته جاری (دوشنبه ۱۷خردادماه) به تماشای «فروشنده» ساخته فرهادی خواهد نشست و درباره صدور پروانه نمایش فیلم تصمیم گیری می‌شود. آفتاب : این روزها حدس و گمان‌های زیادی درباره ارایه پروانه نمایش به فیلم سینمایی «فروشنده» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی در فضای مجازی چرخید. این فیلم توسط تنها چند تن از اعضای شورای پروانه نمایش در جلسه هفته گذشته شورا دیده شد اما به دلیل تعداد کم اعضای شورا، افراد به حد نصاب نرسیدند و صورتجلسه ای تهیه نشد. 
دوشنبه (17 خردادماه) دیدن فیلم سینمایی «فروشنده» در دستور کار شورای پروانه نمایش قرار دارد و پس از بازبینی فیلم اعضاء درباره صدور پروانه نمایش فیلم تصمیم می گیرند. 
اعضای شورای پروانه نمایش پس از تصمیم وزیر درباره تغییر تعدادی از افراد اعضاء در جلسات به صورت منسجم و پرتعداد شرکت نکردند. اما در این هفته تصمیم برای فیلم فروشنده اتخاذ خواهد و تلاش می شود تا اعضا در جلسه حاضر شوند و برای تصمیم گیری حد نصاب لازم را داشته باشند. 
بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی هنوز پخش کننده ایرانی ندارد که دو احتمال درباره پخش کننده فیلم وجود دارد یا مذاکرات اتجام شده اما تصمیم قطعی را رسانه ای نکردند و یا تهیه کننده اثر پولی خارج از عرف سینمای ایران از پخش کننده ایرانی درخواست کرده که هنوز پخش کننده به قطعیت کامل برای پرداخت این مبلغ به تهیه کننده (اصغر فرهادی) نرسیده است. 
در شرایطی هنوز پخش کننده ایرانی فیلم مشخص نشده است که پخش کننده خارجی تاریخ دقیق (12 آبان ) زمان پخش فیلم در فرانسه را اعلام کرده و دو شرکت نیز پخش آمریکای شمالی وخاورمیانه از جمله لبنان فیلم را اعلام کردند. 
منبع: فارس

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای پروانه نمایش در مورد «فروشنده» تصمیم می‎گیرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات