هشدارهای امنیتی غیر ممکن کردن سرقت و زورگیری در خانه

يكي از كاربران عصرخبر نوشت : 
همه بدانيد که: 1-  درب یا قفل ضد سرقت وجود ندارد و هر کدام به نحوي باز یا تخریب می شوند، پس هم درب و هم قفل باید همزمان غیر قابل بازکردن یا تخریب باشند، پس تاکید میکنم که فريب زبان بازی فروشنده ها را نخورید مگر اینکه یک فروشنده معتبر حاضر بشود ضمانتنامه ای به شما بدهد که به صراحت و بدون تقلب در نگارش اون ضمانتنامه، تائید کرده باشد در صورت ورود سارقین به هر صورت از طریق درب ورودی، مسئولیت سرقت را قبول میکند و کل خسارات حاصل از سرقت را پرداخت میکند.
2- دوربین و دزدگیر مطلقا ورود سارقین را غیر ممکن نمیکند و اینکه میگويند اگر جایی دوربین داشته باشد دزد وارد نميشود فقط برای خوش کردن دل شما است و حتی با فرض اینکه سارقین بدون ماسک و با صورتهای باز وارد بشوند و در بانک اطلاعاتی پلیس هم ثبت شده باشند، باز فردي که قراره خدمتش در آن خانه توسط سارقین رسيده شود شما و خانواده شما هستید و دستگیری سارقین کمکی به روح و روان و آبروی شما و حتی در خیلی مواقع برگرداندن اموال شما نخواهد کرد.
3- سارقین هر وقت دلشان بخواهد وارد میشوند و به بودن یا نبودن صاحب خانه ربطي ندارد، پس فکر نکنید اگر خانه باشید یا چراغ را روشن بگذاريد دزد نمیاد، ضمن اینکه مدتهاست سارقین ترجیح میدن وقتی صاحب خانه باشد سرقت کنند تا بتوانند با تهدید، ارعاب و کتک زدن ساکنین، راحت به پول و طلا و اموال با ارزش برسند.
4- برای غیر ممکن کردن ورود سارقین از طریق درب ورودی منازل، فقط درب ضد دیلم با ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت نصب كنيد و به هیچ چیز دیگر اعتماد نکنید که دودش فقط به چشم خودتون و خانواده شما خواهد رفت.
5- برای غیر ممکن کردن سرقت هايي که از طریق ورود افراد آشنا انجام می شود یا سرقت هايي که سارقین وقتی میخواهيد وارد بشويد همزمان با شما به زور وارد میشوند، یا سارقینی که زنگ میزنند و تا در را باز میکنید با زور وارد مي شوند، یک گاوصندوق ضد دیلم که مجهز به سیستم قفل ضد زورگیری باشد و ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت داشته باشد نصب كنيد و تمام طلا، جواهر، سکه، پول، اسناد و مدارک با ارزش را در آن گاوصندوق بگذاريد  که اگر سارقین آشنا بودند و کلید داشتن یا پشت سر شما وارد شدند با تکیه بر سیستم قفل ضد زورگیری گاوصندوق، جان و اموالتون را نجات بدهيد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدارهای امنیتی غیر ممکن کردن سرقت و زورگیری در خانه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات