اتهام بزرگ پرسپولیسی ها به رقیب دیرینه؛ استقلال سقف را دور زده است؟

پرسپولیسی ها از هزینه دو میلیاردی استقلال برای جذب بختیار رحمانی خبر داده اند. به گزارش نامه نیوز، استقلال با علیرضا منصوریان در حال جذب نفرات جدیدی است و بزرگ ترین خرید این تیم نیز فعلا بختیار رحمانی است.
این خرید اما با یک ابهام بزرگ از سوی پرسپولیسی ها مواجه شده که البته به نوعی اتهام محسوب می شود.
قرمزها اعلام کرده اند که طبق اخباری که به دست آورده اند استقلالی ها دو میلیارد برای جذب رحمانی هزینه کرده اندو یک و نیم میلیارد نیز به کاوه رضایی پیشنهاد داده اند و این در حالی است که سقف قرارداد قرمزها یک میلیارد و دویست میلیون تومان از سوی وزارت ورزش تعیین شده است.
پرسپولیسی ها این سوال را مطرح کرده اند که اگر متولی هر دو باشگاه وزارت است، چرا یک باشگاه توانسته بیش از سقف برای جذب نفرات خود هزینه کند. البته این ادعا باید ثابت شود و فعلا قرارداد دو میلیاردی با رحمانی تایید نشده است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اتهام بزرگ پرسپولیسی ها به رقیب دیرینه؛ استقلال سقف را دور زده است؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات