تجمع پرسپولیسی‌های کرواسی در رستوران برانکو

تجمع پرسپولیسی‌های کرواسی در رستوران برانکو
برانکو آخرین خارجی پرسپولیس بودکه ایران را ترک کرد.
برانکو آخرین خارجی پرسپولیس بود که ایران را ترک کرد و راهی کرواسی شد.او که هفته آخر لیگ پانزدهم میزبان همسر و دخترش در تهران بود حالا در کرواسی و زادگاهش واراژدین به سر می برد که آن را زیباترین شهر دنیا می داند.


اما بد نیست بدانید سرمربی کروات پرسپولیس در زاگرب کمپ ورزشی دارد که در زمان حضورش در خارج از کشور مدیریت آن برعهده پسر و دخترش به عنوان مدیرعامل و معاون این مجموعه است.برانکو که قرار است برای دور جدید تمرینات پرسپولیس از روز 17 خرداد به ایران برگردد این روزها بیشتر اوقات خود را در مجموعه ورزشی اش می گذراند.


اما آنچه مطلب ما را به درازا می کشاند مربوط به رستورانی است که جنب این کمپ ورزشی قرار دارد. این رستوران هم غذا سرو می کند و هم کافی شاپ دارد.


نکته جالب آن که تلویزیون بزرگی در این رستوران نصب شده تا بازی های پرسپولیس هم به صورت مستقیم برای دوستان، نزدیکان و اقوام برانکو پخش شود. رفقای برانکو و اعضای کمپ ورزشی او که 100 نفره می شوند، روزهای بازی پرسپولیس در این رستوران جمع شده و حسابی سرگرم می شوند.


شاید بتوان اسم این افراد را پرسپولیسی های کرواسی نامید که با گل زدن ها در رستوران برانکو بالا و پایین می پرند و از شکست تیم بزرگ ایرانی افسوس می خورند.این افراد تعصب خاصی هم به تیم برانکو داشته و شنیدیم روز آخر لیگ پانزدهم حسابی حرص خوردند.


پرسپولیسی های کرواسی هفته سی ام لیگ پانزدهم نیز بازی پرسپولیس و راه آهن یزدان را از طریق ماهواره در رستوران برانکو تماشا کرده و با اعصاب ناراحت محل را ترک کردند.


دوستان برانکو اصلا تصور نمی کردند پرسپولیس در حضور 100 هزار تماشاگر و در استادیوم آزادی به سختی و نتیجه دو بر یک از سد راه آهنی ها بگذرد و قهرمانی را به استقلال خوزستان واگذار کند اما این اتفاق افتاد.


حالا برانکو فرصت خوبی دارد که در رستورانش بابت نتایج پرسپولیس و نایب قهرمانی در لیگ برتر ایران به رفقایش توضیح بدهد و خاطرات خود را مرور کند.
#1varzesh #ایران #پرسپولیس #تلویزیون #لیگ_برتر #معاون #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجمع پرسپولیسی‌های کرواسی در رستوران برانکو» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات