ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد + تصاویر -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد تصاویر

ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد + تصاویر -آکاناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد + تصاویر -آکا

آکاایران: ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد + تصاویر

آکاایران: ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد

ناسا به تازگی تصاویری را منتشر کرده است که خبر از حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را می دهند. در این عکس ها زندگی آدم های فضایی به خوبی مشهود نیست اما با کمی تامل می توان به حضور افرادی دیگر در خارج از جو زمین پی برد.


 


به گزارش آکاایران: کلیپی از مأموریت شاتل ناسا منتشر شده است که نشان می دهد یک جسم معلق در فضا دیده می شود که به طور ناگهانی تغییر جهت می دهد. به گزارش سماتک با توجه به این توضیح که اشیای معلق در فضا قادر نیستند به طور ناگهانی تغییر جهت بدهند پس تیم محققان ناسا تصور می کنند که این این ذره معلق می تواند یک سفینه فضایی بیگانگان باشد.


,[categoriy]

ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد تصاویر


یکی از اعضای این تیم در این باره گفته است که او فکر نمی کند که آن قدر احمق باشند که فکر کنند اشیای قابل حرکت در فضا وجود داشته باشند.


 


ویدیوهای دیگری نیز از این مأموریت نشان داده شده است که در یکی از آن ها نشان داده شده است که یک شیء شبیه بومرنگ مدام به عقب و جلو حرکت می کند.


,[categoriy]

ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد تصاویر


تیم تحقیقات ناسا تصور می کند که همه این تصاویر نشانه هایی از زندگی موجودات فضایی در خارج از جو زمین است اما برخی هم هنوز باور ندارند که موجودات فضایی وجود داشته باشند.


 


[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناسا حضور موجودات فضایی در خارج از جو زمین را تایید کرد + تصاویر -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات