عکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ (18+) -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

عکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ

عکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ (18+) -آکاعکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ (18+) -آکا

آکاایران: عکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ (18+)

آکاایران: عکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ (18+) 

قلب انسان پس از مرگ و فوت فرد بسیار وحشتناک و چندش آور می شود. به گزارش سماتک بسیاری از انسان ها پس از مردن سیاه و بدبو می شود. در ادامه این پست دانستنی هایی را پیرامون قلب انسان برای شما گردآوری کرده ایم.


 


به گزارش آکاایران: قلب حیاتی ترین عضو بدن به شکل مخروط بوده و مرگ و زندگی به تپش های آن وابسته است. این عضو عضلانی درون قفسه سینه، پشت جناق وبین دو ریه ما جای گرفته است.


,[categoriy]

عکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ


قلب کودک به اندازه مشت خود و قلب فرد بزرگسال حدود دوبرابر مشت او و با ابعادی حدود 6*9*12سانتیمتر است. این عضو وزنی تقریبا ۲۵۰ – ۳۵۰ گرم دارد.


 


این اندام حیاتی بدن حدود یک میلیون در روز و تقریباً 35 میلیون بار د رسال و به طور میانگین بیش از 2.5 میلیارد بار درطول عمر فرد می تپد و خون را در مسیر عروقی به مسافت ۱۱۳ هزار کیلومتر در بدن انسان به گردش در می آورد  وبا هر تپش قلب سرخرگ ها خون حاوی اکسیژن را به همه بخش های بدن پمپ کرده و سیاهرگ ها  آن را به قلب بازمی گردانند.


 


[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عکس های وحشتناک قلب انسان پس از مرگ (18+) -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات