بهرامی: ادامه فعالیت عابدینی در هیئت رئیسه سازمان لیگ غیرقانونی است

مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال رئیس هیئت فوتبال استان قم و عضو مجمع سازمان لیگ گفت: طبق اساسنامه، ادامه فعالیت عابدینی در هیئت رئیسه سازمان لیگ غیرقانونی است.

کریم بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اینکه اساسنامه سازمان لیگ تاکید دارد مصوبات و تمام عملیاتی مالی که به تصویب هیئت رئیسه می‌رسد، باید به تائید بازرس قانونی سازمان لیگ نیز برسد، اما بازرسی وجود ندارد تا مصوبات قانونی شود، اظهار داشت: طبق اساسنامه سازمان لیگ، تمام مصوبات هیئت رئیسه و هرگونه عملیات مالی که در سازمان لیگ صورت می‌گیرد باید به تائید بازرس قانونی سازمان لیگ نیز برسد که توسط مجمع انتخاب می‌شود. متاسفانه حدود 5 یا 6 ماه است نه مجمعی تشکیل شده و نه بازرسی انتخاب شده است.

وی ادامه داد: باید مجمع سازمان لیگ تشکیل شود تا اعضای هیئت رئیسه کامل شوند چون هنوز تکلیف یک عضو مشخص نیست ضمن اینکه طبق اساسنامه سازمان لیگ باید بازرس‌ قانونی حتما انتخاب شود.

رئیس هیئت فوتبال استان قم و عضو مجمع سازمان لیگ خاطرنشان کرد: پس از تغییر رئیس فدراسیون فوتبال، دبیرکل فدراسیون نیز باید توسط رئیس جدید به هیئت رئیسه معرفی شده تا در مورد انتخابش تصمیم‌گیری شود بنابراین طبق اساسنامه سازمان لیگ، کارشناس که به عنوان یکی از اعضای هیئت رئیسه نیز محسوب می‌شود هم باید توسط رئیس جدید فدراسیون به مجمع سازمان لیگ معرفی شود تا با اتخاذ 1+50 رای مجمع  بتواند عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ شود. در همین راستا چنین اتفاقی باید برای امیر‌ عابدینی دوباره بیفتد تا ادامه فعالیت‌های او به عنوان کارشناس که عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ است قانونی باشد وگرنه ادامه فعالیت وی در هیئت رئیسه غیر قانونی خواهد بود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهرامی: ادامه فعالیت عابدینی در هیئت رئیسه سازمان لیگ غیرقانونی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات