روسیه: نظامیان ترک در محل درگیری تروریست ها با ارتش سوریه حضور داشتند

به گزارش ایرنا، مرکز هماهنگی و نظارت روسیه بر آتش بس که در پایگاه نظامی «حمیمیم» لاذقیه مستقر است دربیانیه ای افزود: که نزدیک به هزار تروریست از مناطق تحت سیطره گروه های موسوم به 'مخالفان میانه رو' بویژه منطقه الانصاری به مواضع ارتش سوریه در جنوب غرب حلب یورش بردند.
سخنگوی این مرکز درادامه بیانیه ای اضافه کرد: درگیری های شدیدی در فاصله 800 متری یک پادگان در محله النصر حلب میان ارتش سوریه و تروریست ها درجریان است و تروریست ها تلاش می کنند خود را به جاده بین المللی برسانند.
وی بیان کرد: ساکنان محلی گروه های تروریستی را که نظامیان ترکیه آن ها را همراهی می کردند در حاشیه محله های حلب که درگیری درآن جریان دارد مشاهده کرده اند.
دربیانیه مرکز هماهنگی و نظارت روسیه بر آتش بس در سوریه آمده است: نظام ترکیه به حمایت و پشتیبانی خود از گروه های مسلح و تسهیل عبور تروریست ها و سلاح به داخل سوریه افزوده است.
تحولات شتابان در حلب بسیار نگران کننده است بویژه اینکه گروه تروریستی جبهه النصره از فرصت آتش بس و بمباران نشدن گروه های موسوم به مخالفان میانه رو در مناطق مشترک با تروریست ها، استفاده کرده است.
بیانیه در ادامه تاکید می کند که این گروه تکفیری به بازتوزیع اعضای خود و افزایش ذخیره سلاح و مهمات و انجام اقدام های تروریستی در مناطق مجاور پرداخته است.
تروریست های داعش نیز با گروه موسوم به ارتش آزاد در شهر مارع برای انجام اقدامات تروریستی مشترک در مناطق شهری شمال حلب به توافق رسیده اند و اسلحه، مهمات و کمک هایی که بالگردهای آمریکایی برفراز مارع رها کردند به دست گروه تروریستی داعش رسیده است.
این مرکز به نقل از ساکنان محلی شمال حلب اعلام کرد که اعضای گروه موسوم به ارتش آزاد با آزادی کامل در مناطق تحت تسلط داعش رفت و آمد می کنند و این اطلاعات نشان دهنده وجود ارتباط میان سرکردگان ارتش آزاد و داعش است.
*6116 **شبس 1488 **

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روسیه: نظامیان ترک در محل درگیری تروریست ها با ارتش سوریه حضور داشتند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات