نائب رئیس دفتر سیاسی حماس با مقامات امنیتی لبنان ملاقات کرد

به گزارش ایرنا به نقل از بیانیه دفتر حماس، ابومرزوق و ژنرال ابراهیم در باره آخرین تحولات پرونده فلسطین به ویژه آشتی ملی و وضعیت اردوگاه های فلسطینی نشین در لبنان گفت وگو کردند.
دو طرف همچنین پیامدهای کاهش کمک های آژانس امدادرسانی و کاریابی پناهجویان فلسطینی وابسته به سازمان ملل متحد (اونروا) بر اوضاع فلسطینی ها را بررسی کردند.
نائب رئیس دفتر سیاسی حماس و مدیر امنیت ارتش لبنان هم در دیداری جدگانه در باره اوضاع فلسطین و اردوگاه های فلسطینی نشین در لبنان گفت وگو و تبادل نظر کردند.
براساس این بیانیه، ابومرزوق تاکید کرد: حماس خواستار حفظ امنیت و ثبات در اردوگاه های فلسطینی و اطراف این اردوگاه ها و تقویت روابط برادرانه فلسطینی – لبنانی است.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نائب رئیس دفتر سیاسی حماس با مقامات امنیتی لبنان ملاقات کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات