گزارش لحظه به لحظه از والیبال ایران و و نزوئلا/پیروز در ست اول

گزارش لحظه به لحظه از والیبال ایران و و نزوئلا/پیروز در ست اول ورزش > والیبال - دیدار تیم های ایران و ونزوئلا در جریان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یک بازی در مرحله انتخابی المپیک اما با خیال راحت.روز گذشته بچه ها کار را تمام کردند و با شکست دادن لهستان بلیت ریو را برای خودشان رزرو کردند تا بازی با ونزوئلا کاملا تشریفاتی شود.

کاملا قابل پیش بینی بود که لوزانو برای این بازی از ترکیب ذخیره اش استفاده کند و به نفراتی که دیروز مقابل لهستان بازی کرده بودند استراحت بدهد.

مهدوی،حمزه زرینی،میلاد عبادی پور،،مرندی،میرزاجانپور و آرمین تشکری ترکیب اولیه ایران برای این بازی را تشکیل دادند.

ست اول

در همان ابتدای کار ونزوئلا دو امتیاز از ایران پیش افتاد.هرچند تیم ملی به المپیک صعود کرده بود اما جوان ها،همان هایی که زیاد شانس بازی کردن پیدا نکرده بودند انگیزه لازم را برای نشان دادن خودشان به لوزانو داشتند.

بازی به امتیاز 4- 4 که رسید عبادی پور و شریفات امتیاز های پنجم و ششم را هم کسب کردند تا فاصله خودشان با ونزوئلا را بیشتر کنند.البته بچه ها کمی بی دقت بودند و خیلی زود این فاصله امتیازی را به تساوی کشاندند!

ایران به امتیاز هشتم که رسید اولین وقت استراحت فنی گرفته شد.پس از بازگشت به زمین میلاد عبادی پور زننده سرویس برای ایران بود.سرویس او در یک رفت و برگشت در زمین خودی خوابید و امتیاز به ونزوئلا رسید.

بازی جذابیت خاصی برای ملی پوشان نداشت اما لوزانو انگار که هنوز تیمش به المپیک صعود نکرده داد می زد،حرص می خورد و تمام تلاشش را می کرد تا شاگردانش با انگیزه بازی کنند.

همه چیز پایا پای بود و دو تیم یک امتیازیک امتیاز پیش می رفتند.13 - 13.ونزوئلا امتیاز چهاردهم را گرفت اما بلافاصله بچه های ایران بازی با مساوی کردند.

امتیاز 16 برای ایران و وقت استراحت فنی دوم.پس از بازگشت به زمین سرویس میلاد عبادی پور برای ونزوئلا تبدیل به امتیاز شد. 16 - 16 .پس از این اتفاق بلافاصله ملی پوشان دو امتیاز پشت سر هم گرفتند و به امتیاز 18 رسیدند.امتیاز 19 را که ایرانی ها گرفتند ونزوئلایی ها دو امتیاز پی در پی گرفتند.در یک رفت و برگشت نتیجه بازی به 22 - 22 رسید که سرویس بازیکن ونزوئلا به تور برخورد کرد.

فرهاد قائمی جای میلاد عبادی پور را گرفت تا زننده سرویس برای ایران باشد.سرمربی ونزوئلا درخواست وقت استراحت کرد.پس از بازگشت به زمین قائمی سرویس خوبی را زد که این سرویس با دفاع خوب روی تور بچه ها تبدیل به فرصت برای ایران شد و امتیاز 24 به ایران رسید.

سرویس بعدی قائمی اما به تور برخورد کرد تا نتیجه بازی 24 - 23 شود.در نهایت حمزه زرینی توانست امتیاز آخر را برای ایران بگیرد و شاگردان لوزانو ست اول را با پیروزی پشت سر بگذارند.

ست دوم

شروع کننده این ست ونزوئلا بود و امتیاز نخست به ایران رسید.مثل ست نخست یک امتیاز یک امتیاز دو تیم پیش رفتند.2 -1 و 2- 2 و ....

شاگردان لوزانو اما از امتیاز چهارم به بعد سه امتیاز پشت سر هم گرفتند و اختلاف را به عدد سه رساندند.ملی پوشان ایران تمام تلاششان این بود تا همین فاصله را حفظ کنند. 9 - 6 ایران.

ملی پوشان نه تنها این فاصله را حفط نکردند بلکه فاصله امتیازی خودشان را در چشم بر هم زدنی به عدد 5 رساندند.14 - 9 به نفع ایران.لوزانو توانسته بود در ست دوم این انگیزه را به شاگردانش منتقل کند تا آنها با جدیت بیشتری مقابل حریف خودشان بازی کنند.

در ادامه ونزوئلا اختلاف بازی را به عدد 2 کاهش داد تا دوباره اختلاف ها به حداقل برسد.15 - 12 ایران.لوزانو درخواست وقت استراحت داد تا نکات لازم را به شاگردانش منتقل کند.

پس از بازگشت به زمین ایران امتیاز شانزدهم را توسط شریفات گرفت تا وقت استراحت فنی دوم فرا برسد.

با بازگشت به زمین دفاع خوب و روی تور مهدوی حمله ونزوئلا را خنثی کرد و و امتیاز هفدهم به ایران رسید.بچه ها امتیاز 18 را هم گرفتند اما سرمربی ونزوئلا درخواست ویدئو چک داد و در بازبینی مشخص شد که توپ به دستان مدافع ایران برخورد کرده است.

با اینکه بازی برای دو تیم اهمیت زیادی نداشت اما بازیکنان تلاش زیادی می کردند تا به عنوان یک بازی دستگرمی هم که شده خودشان را محک بزنند.در چشم بر هم زدنی ونزوئلا خودش را به ایران رساند و در امتیاز 20 با شاگردان لوزان برابر شد.طوری که سرمربی تیم ملی را مجبور کرد تا درخواست وقت استراحت کند.

پس از بازگشت به زمین حمزه زرینی امتیاز 21 را برای ایران گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

251 41

کلید واژه ها: المپیک 2016 - والیبال -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش لحظه به لحظه از والیبال ایران و و نزوئلا/پیروز در ست اول» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات