مراسم ریش زنی ملی پوشان والیبال در رختکن + تصاویر

سایت فدراسیون جهانی والیبال درباره زدن ریش های سرپرست تیم ملی ایران توسط بازیکنان پس از صعود به المپیک نوشت: 52 سال است که والیبال المپیکی شده اما برای بازیکنان و طرفداران ایران به یک رویای طولانی مدت تبدیل شده بود. حالا این آرزو محقق شده است.

ایران پس از ناکامی های متعدد سرانجام به المپیک رسید. دو ماه تمرینات فشرده و چندین بازی دوستانه در فرانسه و ژاپن، ایرانی ها را در موقعیتی قرار داد که بزرگترین قدم زندگی شان در ورزش والیبال را بردارند.

ایران توانست لهستان قهرمان جهان را 3-1 شکست دهد تا رویای المپیک‌شان محقق شود. اما این موفقیت برای امیر خوشخبر سرپرست تیم ایران به قیمت از دست دادن ریش هایش تمام شد.

او به بازیکنان قول داده بود که در صورت صعود به المپیک ریش هایش را خواهد تراشید که پس از بازی سعید معروف کاپیتان ایران در رختکن ریش های او را زد اما خوشخبر همچنان مرد خوشحالی است!

ریش زنی ملی پوشان والیبال در رختکنریش زنی ملی پوشان والیبال در رختکن
عکس ریش زنی ملی پوشان والیبال در رختکنعکس ریش زنی ملی پوشان والیبال در رختکن
تراشیده شدن ریش های سرپرست والیبال ایرانتراشیده شدن ریش های سرپرست والیبال ایران
عکس تراشیده شدن ریش های سرپرست والیبال ایران

عکس تراشیده شدن ریش های سرپرست والیبال ایران

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مراسم ریش زنی ملی پوشان والیبال در رختکن + تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات