احمد توکلی: دولت با مردم شفاف باشد/ فکر می‌کردند با حل برجام همه جا بهشت می‌شود؛ این کار اشتباه بزرگی بود

احمد توکلی می گوید آمریکا به هر بهانه ای فشار علیه ایران را زیاد می‌کنند و دولت باید نسبت به این موضوع توجه می‌کرد. احمدتوکلی نماینده مردم تهران در مجلس نهم در گفت‌وگو با نامه نیوز در خصوص مسائل اخیر برجام و تاثیر آن در معیشت مردم گفت: متاسفانه دولت انتظارات مردم از برجام را بالا برده است، ما تاکنون می‌گفتیم مشکلات کشور عوامل داخلی دارد.

وی ادامه داد: زمانی می‌گفتند برجام که حل شود همه جا بهشت می‌شود، این کار اشتباه بزرگی بود و چون این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و دولت نیز باید در این زمینه انتظارات مردم را کاهش دهد.

توکلی با بیان اینکه هر جه فاصله میان انتظارات و امکانات بیشتر شود مسئولان متهم تر می‌شوند، خاطرنشان کرد: باید سعی کرد تا این فاصله را هرچه سریعتر کاهش داد. این که برجام آن تاثیراتی که گفته می‌شد را نداشته است جای تعجب ندارد زیرا آمریکایی‌ها هرگز قابل اعتماد نیستند.

این نماینده سابق مجلس با اشاره به این موضوع که اگر تحریم‌های مورد  نظر رفع می‌شد شرایط طور دیگری بود، تاکید کرد: آنها به هر بهانه ای فشار علیه ایران را زیاد می‌کنند و دولت باید نسبت به این موضوع توجه می‌کرد.

وی ادامه داد: مردم ما توقع دارند اتفاقات خاص و جدیدی در این خصوص رخ دهد اما در واقع اتفاقی رخ نمی‌دهد.

توکلی با بیان اینکه دولت تکلیف مردم را مشخص کند، گفت: دولت سعی کند مسائل را با شفافیت برای مردم توضیح دهد و بگوید اگر چنین اتفاقی نیفتاد دلیلش این موضوع است.

این نماینده مجلس نهم افزود: هرچه شفافیت بیشتر باشد نتیجه بهتر است هرچند متصور بودند توفیقات بیشتری نصیب می‌شود که اینگونه نبود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احمد توکلی: دولت با مردم شفاف باشد/ فکر می‌کردند با حل برجام همه جا بهشت می‌شود؛ این کار اشتباه بزرگی بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات