سردار کریمی:باید جلوی تحریف تفکر امام(ره) را گرفت

سردار کریمی:باید جلوی تحریف تفکر امام(ره) را گرفتبه گزارش مشرق، سردار محسن کریمی در گفت‌و‌گو با تسنیم در خمین، با اشاره به ایام 14 و 15خرداد و سالروز ارتحال جانسوز امام راحل(ره) اظهار داشت: ملت ایران اسلامی هیچ‌گاه سیره امام راحل(ره) را فراموش نمی‌کنند چراکه اندیشه امام راحل(ره) مبتنی بر امت واحده و مردم سالاری و ظلم ستیزی استوار بود.

وی افزود: شخصیت منحصر به فرد امام خمینی(ره) در مبارزه با استکبار سبب دلگرمی آزادگان جهان شد و عروج ملکوتی ایشان انسان‌های آزاده جهان را اندوهگین کرد، به‌همین سبب دشمنان می‌خواهند میان سیره امام(ره) و مردم فاصله بیندازند.

سردار کریمی تصریح کرد: دشمنان از اینکه امام خمینی(ره) و سیره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی همواره الگوی مردم ایران اسلامی است، غافل و خشمگین هستند بنابراین باید برای تبیین روزافزون اندیشه امام راحل(ره) تلاش کنیم.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با یادآوری انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر انقلاب اسلامی بعداز رحلت امام راحل(ره) گفت: انتخاب مقام معظم رهبری به‌عنوان رهبری بهترین انتخاب مجلس خبرگان بود که پس از عروج ملکوتی امام خمینی(ره) از سوی خبرگان رهبری محقق شد.

وی افزود: انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبرمعظم انقلاب اسلامی سبب شد خواب آشفته دشمنان این انقلاب تعبیر نشود، چراکه دشمنان و مزدوران داخلی و دشمنان خارجی انتظار داشتند بعد از رحلت جانسوز امام خمینی(ره)، نظام جمهوری اسلامی از حرکت افتاده و دچار زوال و نابودی شود.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: امروز براساس توصیه‌های امام راحل(ره) مردم همراه و پیرو ولی فقیه زمان بوده و در مسیر ولایت تا پایان جان خود همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از هیچ ایثار و فداکاری فروگذار نیستند.

وی خاطرنشان کرد: رشد و پیشرفت‌های امروز کشور را مدیون و مرهون رهبری مقام معظم رهبری هستیم بنابراین مردم نباید رهنمودهای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را فراموش کنند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی درباره صدور انقلاب اسلامی ایران به سایر کشورها گفت: امام خمینی(ره) توانستند بساط استعمار را از ایران برچینند و انقلاب ایران را به سایر کشورها نیز صادر کنند و امروز شاهد وقوع انقلاب‌هایی برگرفته از هویت انقلاب اسلامی ایران در دنیا هستیم.

سردار کریمی تصریح کرد: امروز، دشمن به‌دنبال ضربه زدن به اسلام و انقلاب است، بنابراین از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا به اسلام و انقلاب اسلامی آسیب بزنند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با توجه به تلاش جریان‌هایی برای تحریف امام(ره) گفت: امروز دشمنان به‌دنبال این هستند که فکر و راه و مکتب امام خمینی(ره) و راه انقلاب را تحریف کنند که باید جلوی این اقدام آنها را بگیریم چراکه تحریف تفکر امام(ره) هدف امروز آمریکا و دیگر دشمنان است تا از این طریق راه انقلاب را تغییر دهند.

وی ادامه داد: یکی از دروس مهم امام خمینی(ره) به ملت ایران ایستادگی و استکبار ستیزی است که باید در کنار اتحاد به آن توجه کرد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سردار کریمی:باید جلوی تحریف تفکر امام(ره) را گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات