ایران ۲ - ونزوئلا ۲/ سرنوشت به ست پنجم کشیده شد

ایران ۲ - ونزوئلا ۲/ سرنوشت به ست پنجم کشیده شد
*ÌE EDÌ H'DÌ('D 'Ì1'F /1 3* †G'1E ('2Ì (1'(1 HF2H&D' (1F/G 4/ *' 3* ~F,E 31FH4* 'ÌF /Ì/'1 1' *9ÌÌF ©F/.

تیم ملی والیبال ایران هفمتمین دیدار خود را در رقابتهای انتخابی المپیک از ساعت ۵:۴۰ روز یکشنبه در سالن مترو پولیتن توکیو مقابل ونزوئلا برگزار کرد و در ست چهارم حریف را شکست داد تا کار به ست پنجم کشیده شود.
در شروع ست چهارم نیز بازیکنان کشورمان امتیازات اولیه را کسب کردند و ۴ بر ۲ از حریف خود پیش افتادند. ونزوئلا البته با توپگیری خوبی که توسط مدافعان عقب زمین خود داشت این فاصله را جبران کرد اما در وقت اول استراحت فنی ایران برتری یک امتیازی و ۸ بر ۷ خود را ثبت کرد.
عملکرد خوب زرینی و میرزاجانپور در منطقه های چهار و دو ایران سه اختلاف امتیاز برای کشورمان ایجاد کرد و سرمربی ونزوئلا را مجاب کرد تا تقاضای وقت استراحت کند. در ادامه بازی برتری ۱۶ بر ۱۳ تیم کشورمان در وقت دوم استراحت فنی ثبت شد.
تیم ایران با بازی خوب خود ۲۰ بر ۱۵ پیش افتاد اما ونزوئلا از دو توپ برگشتی استفاده کرد و فاصله را کاهش داد تا لوزانو درخواست تایم اوت کند. سرویس های خوب زرینی که دریافت اول خوبی را از سوی حریف بدنبال نداشت حاشیه امنیت خوبی برای ایران ایجاد کرد و در نهایت این ست را شاگردان لوزانو ۲۵ بر ۱۸ پیروز شدند.

#1varzesh #المپیک_2016_ریو #تیم_ملی_والیبال_ایران #ونزوئلا #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران ۲ - ونزوئلا ۲/ سرنوشت به ست پنجم کشیده شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات