اولین گزینه برکناری هیات مدیره استقلال روی میز قرار گرفت

اولین گزینه برکناری هیات مدیره استقلال روی میز قرار گرفت
هیات مدیره استقلال به زودی دچار برخی تغییرات می شود و به احتمال زیاد اولین گزینه برکناری این هیات مدیره هم کسی نخواهد بود جز مقداد نجف نژاد، نماینده سابق و پرحاشیه!
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هیات مدیره باشگاه استقلال احتمالا به زودی با تغییراتی مواجه می شود و به احتمال زیاد مقداد نجف نژاد، نماینده سابق مجلس از عضویت در این هیات مدیره برکنار خواهد شد.


نجف نژاد که در طول دوران حضورش در باشگاه استقلال حواشی فراوانی را برای این باشگاه به وجود آورده بود و علیرغم اینکه کمترین میزان حضور در جلسات این هیات مدیره را داشت ولی خود را به عنوان فرد اصلی آن مطرح می کرد، در چند هفته گذشته و پس از اینکه نتوانست مجددا به مجلس شورای اسلامی راه یابد، تلاش کرد خود را باعث و بانی آوردن منصوریان به این باشگاه معرفی کند تا شاید حضور سرمربی جدید و نمک گیر شدن وی باعث بقایش در این هیات مدیره شود و نبودش در مجلس دهم را با حضور در هیات مدیره استقلال جبران کند، این در حالیست که تصمیم همه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در حضور منصوریان دخیل بوده و نجف نژاد هیچ نقش ویژه ای در این خصوص نداشته است.


حضور این نماینده سابق در هیات مدیره اخیر استقلال هم صرفا به خاطر جلوگیری از حاشیه سازی های وی برای باشگاه استقلال بوده و به نظر می رسد وزارت ورزش و جوانان پس از حاشیه سازی های اخیر وی تصمیم جدی برای برکناری این نماینده سابق و پرحاشیه برای استقلال که هیچ آورده ای برای این باشگاه نداشته و صرفا از موقعیت استقلال استفاده کرده است را دارد.

#1varzesh #استقلال #باشگاه_استقلال #وزارت_ورزش_و_جوانان #مجلس #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اولین گزینه برکناری هیات مدیره استقلال روی میز قرار گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات