بنیاد برکت 33 مدرسه در روستاهای محروم خراسان شمالی ساخت

ابوالقاسم بابایی رور یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این فضاهای آموزشی شامل 124 کلاس درس است که به طور متوسط در هر کلاس 20 تا 30 دانش آموز ازفضای استاندارد آموزشی برخوردار شدند.
وی اظهار کرد: 90 درصد این پروژه ها نیز در روستاها ساخته شده اند زیرا که هدف بنیاد برکت محرومیت زدایی و کمک به مناطق ویژه و محروم است.
وی رویکرد این بنیاد در کمک به مدرسه سازی در سال های اخیر را نیز کمک به ساخت فضاهای نیمه تمام عنوان و اظهار کرد: این امر سیاست کشور و استان است که پروژه های نیمه تمامی که وجود دارد سرو سامان یابند.
وی افزود: همچنین این بنیاد پنج مسجد نیز با پنج میلیارد ریال اعتبار در این استان ساخته که از مجموع این تعداد چهار مسجد در راز و جرگلان، یک مسجد در بجنورد و یک مسجد در مانه و سملقان ایجاد شده است.
خراسان شمالی با جمعیت 925 هزار نفری بیش از 160 هزار دانش آموز دارد که در دو هزار آموزشگاه زیر نظر 14 هزار فرهنگی تحصیل می کنند.
3007/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بنیاد برکت 33 مدرسه در روستاهای محروم خراسان شمالی ساخت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات