برکناری مدیر مدرسه‌ بخاطر خواننده رپ +تصاویر

مدیر مدرسه‌ای در نیوجرسی به خاطر دادن مدرسه به یک خواننده رپ برای ضبط یک موزیک ویدیو در این مدرسه از کار خود معلق شد. باشگاه خبرنگاران جوان: زاتیتی مودی، مدیر اجرایی مدرسه دبیرستان ایست ساید در نیو جرسی به خاطر موزیک ویدیویی از رپر این شهر که در 20 آوریل پخش شد، از کار خود معلق شد.

برکناری مدیر مدرسه‌ بخاطر خواننده رپ +تصاویر

این ویدیو شامل صحنه‌هایی در رابطه با مواد مخدر بود و صحنه‌هایی ممنوعه و دیوارهای این مدرسه در این ویدیو پر از بنرها و پوسترهایی در رابطه با مواد مخدر بود.

این خواننده رپ که در همین مدرسه درس خوانده بوده است و هنگامی که نوجوان بود ترک تحصیل کرده بود از این عمل خود دفاع هم کرده است.

برکناری مدیر مدرسه‌ بخاطر خواننده رپ +تصاویر

این خواننده رپ در دفاع از کار خود گفته است: من با این کار خودم در این مدرسه قصد داشتم تا به دانش‌اموزان آن بگویم کسی که در همین مدرسه درس خوانده است و در همین راهروها راه رفته است و حالا موفق هستم.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برکناری مدیر مدرسه‌ بخاطر خواننده رپ +تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات