قبل از خوردن مسکن این متن را بخوانید

طبق مطالعات محققان دانشگاه کلرادو بر روی مسکن ها، استفاده کوتا مدت از مسکن ها بخصوص مرفین می تواند در دراز مدت درد های مزمن را دو برابر کند. سرویس جامعه فردا؛ بشیر قلی زاده: طبق مطالعات محققان دانشگاه کلرادو بر روی مسکن ها، استفاده کوتا مدت از مسکن ها بخصوص مرفین می تواند در دراز مدت دردهای مزمن را دو برابر کند.

مسکن دوای درد ####
مرفین
محققان دریافتند که استفاده از مسکن ها در واقع شدت حرکت سیگنالهای درد، از منطقه آسیب دیده به نخاع را کاهش داده و باعث می شود درد از سلولهای عصبی بیرون برود و این کار در دراز مدت منجر به طولانی شدن درد خواهد شد.


مسکن دوای درد ####
قرص مسکن ضد درد اکسی کونتین 

محقق پیتر گریس در تحقیقات خود نوشته است سوء استفاده از مسکن ها می تواند پیامدهای ناگواری برای انسان ها داشته باشد.
 
به گزارش CDC (مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آمریکا): تعداد مرگ و میر مربوط به مصرف داروهای ضد درد در آمریکا 28648 نفر در سال 2014 بوده است.

این مطالعه، در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم آمریکا صورت گرفته است.
 
هنگامی که آسیب عصبی همراه با مرفین تحت درمان قرار بگیرد، درد از سلول های عصبی  بیرون رفته و نهفته می شود به اصطلاح پزشکی به اوردرایو می رود. در این حالت است که درد بعدی زمان طولانی تری به طول می انجامد. و بیمار تقاضای مسکن بیشتری را برای رهایی از درد می کند.
 
افرادی که مخدرها مانند مرفین، اکسی کدون و متادون با دوز بالا را برای رهایی از درد مصرف می کنند تا مدت کمی آرام جواب خواهند گرفت، اما در دراز مدت متحمل دردهای طولانی تری خواهند شد.

منبع: راشا تودی

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قبل از خوردن مسکن این متن را بخوانید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات