نماینده نائین در مجلس خواهان استقرار دائم پزشک متخصص در بیمارستان این شهر شد

به گزارش ایرنا،عباسعلی پوربافرانی روز گذشته هنگام بازدید از بیمارستان حشمتیه حبیبیان نائین اظهارکرد: بازسازی بلوک زایمانی بیمارستان حشمتیه با هزینه ای افزون بر 3.5 میلیارد ریال از محل اعتبارات هتلینگ بیمارستانی اواخر سال گذشته انجام گرفت.
وی با اعلام رضایت از بازسازی بخش بستری جراحی افزود: بازسازی اتاق عمل بیمارستان، آن هم با قدمتی حدود 20سال، در اولویت کاری قرار دارد که نیازمند افزون بر پنج میلیارد ریال اعتبار است که پیگیری ها برای اختصاص بودجه برای بازسازی آن انجام خواهد گرفت.
پوربافرانی با اشاره به این که بیمارستان حشمتیه تنها بیمارستان در محدوده شرق استان اصفهان است و مردم بسیاری از خدمات این واحد درمانی استفاده می کنند گفت: لازم است بودجه مورد نیاز برای بازسازی بخش های قدیمی این بیمارستان اختصاص یابد.
وی با اشاره به خرابی دستگاهی در رادیولوژی بیمارستان نائین تصریح کرد: برخی از مشکلات این بیمارستان و بخش بهداشت و درمان به بودجه و مسائل کلی کشور برمی گردد ولی برخی نیز با مدیریت در داخل خود شهرستان قابل برطرف شدن و حل و فصل است که انتظار این است دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی نباشیم.
بیمارستان 58تختخوابی حشمتیه حبیبیان نائین در سال 1368 توسط خیرنیکوکار، فتح الله حبیبیان نائینی، با مساحتی بالغ بر 10هزارمترمربع احداث شده که اکنون تنها بیمارستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در منطقه شرق استان و جاده طریق الرضا(ع) است.
این بیمارستان، تنها بیمارستان در محدوده شهرهای هرند، اژیه، ورزنه، کوهپایه، تودشک، بافران، انارک، جندق، فرخی، خور و نایین است.
شهرستان نایین با 40هزار نفر در140کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.
ت7136/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماینده نائین در مجلس خواهان استقرار دائم پزشک متخصص در بیمارستان این شهر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات