عدم پخش شکستن رکورد جهان یک ایرانی

کیانوش رستمی در شرایطی موفق به شکستن رکورد جهان شد که فقط حدود ۲۵۰ نفری که در داخل سالن مسابقات بودند، این لحظه را دیدند و بقیه مردم در زمان رکوردشکنی جهان توسط یک ایرانی باید تور دوچرخه‌سواری جیرو ایتالیا را دنبال می‌کردند. خبرگزاری ایسنا: کیانوش رستمی در شرایطی موفق به شکستن رکورد جهان شد که فقط حدود ۲۵۰ نفری که در داخل سالن مسابقات بودند، این لحظه را دیدند و بقیه مردم در زمان رکوردشکنی جهان توسط یک ایرانی باید تور دوچرخه‌سواری جیرو ایتالیا را دنبال می‌کردند.

چرا شکستن رکورد جهان توسط یک ایرانی پخش نشد؟

با رکوردشکنی که کیانوش رستمی در تمرینات داشت، می‌شد پیش‌بینی کرد در مسابقات جام «فجر» نیز به این رکورد حمله کند، تا آن به طور رسمی رکورددار جهان شود. از این رو اکثر رسانه‌ها سعی کرده بودند در روز نخست مسابقات حاضر شوند و ر‌قا‌بت دسته ۸۵ کیلوگرم را پوشش دهند.

طبق انتظار کیانوش رستمی نیز بدون این که نگرانی از بابت کسب مدال طلا داشته باشد، تمام تمرکز خود را بر روی رکودشکنی گذاشت و البته به جای یک رکورد دو رکورد (دو ضرب و مجموع) جهان را جا به جا کرد.

اما نکته قابل تأمل نداشتن پخش زنده مسابقات دسته ۸۵ کیلوگرم جام فجر بود. در ابتدا تصور شد که شاید قرار است از حرکت دو ضرب که اهمیت بیشتری دارد، پخش زنده انجام گیرد، اما این اتفاق رخ نداد تا میلیون‌ها ایرانی از دیدن لحظه‌ای که یک و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ در کشور خود دو رکورد جهان را جا به جا می‌کند، محروم بمانند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عدم پخش شکستن رکورد جهان یک ایرانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات