پسر 11 ساله، نوجوان 16 ساله را کشت

روز 5 شنبه پسربچه‌ 11ساله‌ای مقابل مغازه‌ای در مشهد بر سر مسائل پیش‌پا افتاده با نوجوانی 16ساله درگیری لفظی پیدا کرد. همشهری آنلاین: روز 5 شنبه پسربچه‌ 11ساله‌ای مقابل مغازه‌ای در مشهد بر سر مسائل پیش‌پا افتاده با نوجوانی 16ساله درگیری لفظی پیدا کرد.

 طولي نكشيد كه مشاجره آنها بالا گرفت و پسربچه 11ساله كه توانايي مقابله با نوجوان 16ساله را نداشت، از عصبانيت، يك سيخ‌كباب برداشت و آن را به بدن نوجوان 16ساله فرو كرد.

به‌دنبال اين حادثه، پسر نوجوان نقش زمين شد و شاهدان به كمكش شتافتند و او را به بيمارستان منتقل كردند اما او به‌دليل شدت جراحات و خونريزي زياد جانش را از دست داد. پس از اين ماجرا، قاضي علي‌اكبر احمدي‌نژاد در جريان حادثه قرار گرفت و به دستور او بررسي‌هاي تخصصي در اين حادثه شروع شد.

تيم تحقيق پس از حضور در محل حادثه، پسربچه 11ساله را به‌عنوان عامل جنايت دستگير كرد و همزمان بررسي‌ها براي مشخص‌شدن علت اين درگيري آغاز شد. براساس اين گزارش، از آنجا كه عامل جنايت به سن قانوني نرسيده و از طرفي با توجه به اينكه رسيدگي به پرونده‌هاي جنايي كه متهمان آنها اطفال هستند بايد در دادگاه كيفري صورت بگيرد، متهم بازداشت و پرونده تشكيل‌شده در اين زمينه در اختيار دادگاه كيفري قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پسر 11 ساله، نوجوان 16 ساله را کشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات