وزیر نیرو خبر داد: طلب 50 هزار میلیاردی وزارت نیرو از دستگاههای دولتی

چیت چیان در ارتباط با برنامه‌های وزارت نیرو جهت جلوگیری از افت و کاهش سفره‌های زیرزمینی اظهار داشت: آب شرب مورد نیاز کشور 55 درصد از آب‌های زیرزمینی و 45 درصد نیز از آب‌های سطحی تأمین می‌شود. آفتاب : وزیر نیرو از طلب 50 هزار میلیارد ریالی وزارت نیرو از دیگر دستگاههای دولتی خبر داد و گفت:منابع بخش خصوصی و دولتی طی سال گذشته بیش از 49 هزار میلیارد تومان بوده است.
حمید چیت چیان اعلام کرد:ایران در سال افزون بر 10 میلیارد کیلووات ساعت، برق به دیگر کشورها صادر می‌کند.
چیت چیان در ارتباط با برنامه‌های وزارت نیرو جهت جلوگیری از افت و کاهش سفره‌های زیرزمینی اظهار داشت: آب شرب مورد نیاز کشور 55 درصد از آب‌های زیرزمینی و 45 درصد نیز از آب‌های سطحی تأمین می‌شود.
وزیر نیرو در خصوص آب‌های زیرزمینی گفت: طرح تعادل‌بخشی در راستای جبران کسری مخازن به میزان 110 میلیارد مترمکعب طی 20 سال پیش‌بینی شده است.
حمید چیت‌چیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سالیانه 10 میلیارد کیلو وات برق از ایران به خارج از کشور صادر می شود.
به گزارش خبرآنلاین، وی با اشاره به ظرفیت سالیانه تولید برق در کشور، خاطرنشان کرد: ظرفیت برق تولیدی کشور سالیانه 11 هزار و 400 میلیارد مگاوات است.
وزیر نیرو تاکید کرد: 15طرح تعادل‌بخشی سفره‌های آب زیرزمینی با همکاری وزارت نیرو و جهاد کشاورزی در کشور در حال اجراست.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر نیرو خبر داد: طلب 50 هزار میلیاردی وزارت نیرو از دستگاههای دولتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات