صرف شام در آسمان

صرف شام در آسمان ، داستان موفقیت آمیز بلژیکی است ،که تابحال در آسمان بیش از 40 کشور صورت پذیرفته است. وبسایت مشرق: صرف شام در آسمان ، داستان موفقیت آمیز بلژیکی است ،که تابحال در آسمان بیش از 40 کشور صورت پذیرفته است.

کارخانه Benji Fun رویدادی شگفت انگیز را 50 متر بالاتر از زمین سازماندهی کرده است. امکان سرو غذا برای 22 نفر ،همراه با آشپز،خدمه و موزیسین پیش بینی شده و شما می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی ،مکان پیشنهادی خود را انتخاب نمایید. ایمنی افراد توسط جرثقیلهای بالابر که می توانند یک تیم کامل از موزیسین ها را درخود جای دهند ،تضمین شده است.

صندلیهای افراد در 4 نقطه دارای کمربند  ایمنی است.کل این سیستم توسط یک جرثقیل 120 تنی که دارای 5 محور است، بالا کشیده شده و دارای مساحتی حدود 30 متر است.

صرف شام در آسمان

صرف شام در آسمان

صرف شام در آسمان

صرف شام در آسمان

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صرف شام در آسمان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات