افتتاح ۷ سد تا پایان سال/ سدسازی‌ها ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حاج رسولی ها با اشاره به موضوع سیاست های برنامه پنجم توسعه و محورهایی که باید توسط بخش آب و شرکت های آب منطقه ای رصد و پیگیری شود اشاره کرد و اظهارداشت: مدیریت منابع آب براساس حوضه های آبریز و پیاده سازی ساختار مدیریت های حوضه های آبریز اولین محور فعالیت ها است که برای اولین بار در تاریخ مدیریت منابع آب در سال ۹۵ برای مدیریت حوضه ها اعتبار تخصیص یافته است.

مشاور وزیر نیرو با اشاره به فعالیت های سازه ای بخش آب گفت: بر خلاف فضای عمومی جامعه فعالیت های سازه ای ما نه تنها متوقف نشده بلکه افزایش نیز یافته است و طی این مدت ۵۰ سد احداث شده که ۴۳ سد را افتتاح کرده ایم و ۷ سد نیز تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.

حاج رسولی ها با تاکید بر اجرای طرح های آبرسانی و صیانت از سفره های آب زیرزمینی بیان داشت: اعلام سال ۹۵ به عنوان سال اقتصادی مقاومتی و اعلام پروژه های طرح احیاء به عنوان پروژه های اقتصاد مقاومتی باعث اثرگذاری این فضا بر همسویی و اختصاص اعتبارات بیشتر به این طرح شد.

وی خطاب به معاونان، مدیران و مجریان طرح احیا و تعادل بخشی اظهارداشت: باید با این طرح زندگی کنید و به آن به عنوان یک تکلیف اداری نگاه نکنید. مشاور وزیرنیرو با ابراز خوشحالی از باز شدن گره های مربوط به پروژه نصب کنتور طرح احیای ذخایر زیرزمینی، بر لزوم اجرای قانون تعیین تکلیف چاه های غیر مجاز تاکید ویژه ای کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افتتاح ۷ سد تا پایان سال/ سدسازی‌ها ادامه دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات