عاشورزاده و خدابخش همچنان در صدر

به گزارش خبرنگار مهر، در این رده بندی که در ابتدای هر ماه از سوی فدراسیون جهانی اعلام می شود در وزن ۵۸- كيلوگرم «فرزان عاشورزاده» با ۴۲۲/۳۲ امتياز کماکان صدر جدول رده بندی را در اختیار دارد و «آرمين هادي پور» با ۱۷۶/۱۹ امتياز در رده پانزدهم است. تکواندوکاران كره‌جنوبي، پرتغال، مکزیک و آلمان در اين وزن رده های دوم تا پنجم قرار دارند.   در وزن وزن ۸۰- كيلوگرم نیز مهدی خدابخش امتیاز ۳۵۰/۱۸ صدرنشین است و «مسعود حجي‌زواره» با ۲۲۶/۶۳ امتياز در رده ششم جدول رده بندي جاي دارد. تكواندوكاران مولداوي، روسيه، ساحل عاج و انگليس، در جايگاه دوم تا پنجم هستند.

«سجاد مرداني» سومین تكواندوكار المپيكي کشورمان با ۲۹۶/۶۳ امتياز در رده چهارم وزن ۸۰+ کیلوگرم ایستاده و «اميد عميدي» با ۱۳۹/۹ امتياز هجدهم است. تكواندوكاران كشورهاي ازبكستان (ديميتري شوكين و جسور بايكازوف) و آذربايجان در رده اول تا سوم جاي دارند.   در وزن ۶۸- كيلوگرم مردان «بهنام اسبقي» با امتياز ۱۹۱/۸۱ و «ابوالفضل يعقوبي» با ۱۸۲/۷۸ امتياز به ترتیب در رده های هفتم و هشتم را در اختیار دارند و تكواندوكاران كره‌جنوبي، بلژيك، مکزیک، روسیه و تركيه به ترتيب اول تا پنجم هستند.   در گروه زنان كيميا عليزاده تنها بانوي المپيكي كشورمان، با ۹۴/۹۵ امتياز در رده بیست و ششم وزن ۵۷- كيلوگرم قرار دارد و تكواندوكاران انگليس، اسپانيا، مصر، سوئد و ژاپن اول تا پنجم هستند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عاشورزاده و خدابخش همچنان در صدر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات