مازندران 164 میلیارد ریال اعتبار محرومیت زدایی دریافت می کند

ایرج ولیپورروزیکشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود : این اعتباراز محل بودجه 2درصد ناشی از فروش نفت به مناطق محروم دراستان های کشوراز جمله مازندران اختصاص داده شد.
وی اضافه کرد : این اعتبار به 20 بخش و 55 دهستان محروم در13 شهرستان مازندران طبق قانون بودجه سال جاری اختصاص داده می شود.
به گفته وی بیشترین منطقه محروم دراین استان مربوط به شهرستان بابل با 9 دهستان محروم است.
معاون سازمان مدیریت وبرنامه ریزی مازندران گفت: از لحاظ شهرستانی ، سوادکوه شمالی وسوادکوه دو شهرستان محروم این استان هستند که کل این دو شهرستان از محرومیت رنج می برند.
وی میزان اعتبار 2درصد نفت اختصاصی به این استان را در سال قبل برای اجرای طرح های محرومیت زدایی حدود 160 میلیارد ریال اعلام کرد.
اختصاص 315 میلیاردریال برای طرح توازن منطقه ای
معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران میزان اعتباراختصاصی طرح توازن منطقه ای برای استان را درسال جاری 315 میلیارد ریال اعلام کرد.
به گفته وی درسال جاری با احتساب این دو ردیف بودجه ای حدود سه هزار و 10 میلیارد ریال اعتبار عمرانی استانی برای مازندران در قانون بودجه مصوب شد که نسبت به سال قبل اعتبار عمرانی استان 34 درصد از رشد برخوردار شده است.
اعتبار عمرانی استانی مازندران درسال گذشته دو هزار و240 میلیارد ریال بود و درمجموع مازندران با داشتن 4.1 درصد از جمعیت کل کشور امسال 4.3 درصد از بودجه عمرانی استانی کشور را به خود اختصاص داده است6982/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مازندران 164 میلیارد ریال اعتبار محرومیت زدایی دریافت می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات