هوای کرمانشاه دروضعیت سالم قراردارد/ غلظت گردوغبار رو به کاهش است

ثریا قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: میانگین غلظت ۹ ساعته ذرات گرد وغبار در هوای شهر کرمانشاه از ساعت یک تا ۹ صبح روز یکشنیه ۱۶ خرداد ماه ۱۸۷ میکروگرم بر متر مکعب بوده است.

رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه افزود: بیشترین میزان غلظت ذرات نیز در ساعت ۷ صبح و به میزان ۵۲۰ میکروگرم بر مترمکعب ثبت شده است.

قربانی خاطر نشان کرد: میزان ذرات گرد وغبار موجود در هوای کرمانشاه از ساعت ۷ صبح روندی کاهشی را پیدا کرده و به شدت در حال کم شدن است.

وی تصریح کرد: غلظت ذرات معلق موجود در هوای کرمانشاه هم اکنون ۱۵۰ میکرو گرم بر متر مکعب بوده که نشان دهنده سالم بودن وضعیت هوا است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هوای کرمانشاه دروضعیت سالم قراردارد/ غلظت گردوغبار رو به کاهش است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات