پیگیر راه اندازی پردیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دکتر باقر لاریجانی در نشست اعضای شورای سیاست گذاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های دانشگاه و عقب ماندگی تاریخی این استان راه اندازی پردیس دانشگاه را یکی از اصلی ترین مطالبات بحق کرمانشاهیان دانست و بر ضرورت راه اندازی آن تاکید کرد.

وی با تاکید بر ارسال نظر موافق خود برای مقام عالی وزارت از پیگیری مصوب شدن آن در جریان سفر ریاست جمهور به کرمانشاه خبر داد و گفت: با توجه به تلاش مضاعف مدیریت دانشگاه و همراهی اعضای هیات علمی بسیاری از مسایل حل شدنی خواهد بود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت همچنین با اشاره به محرومیت های مزمن و تاریخی استان کرمانشاه گفت: به کرمانشاه برای پیشرفت بیشتر کمک خواهیم کرد.

دکتر لاریجانی با اشاره به خاطرات خود از دوران جنگ در کرمانشاه، این استان را یکی از آسیب دیده ترین مناطق در دوران جنگ تحمیلی دانست و افزود: همه باید برای رفع محرومیت ها در این مناطق تلاش کنیم.

وی ضمن تقدیر از دکتر کریم برای تشکیل شورای سیاستگذاری دانشگاه، اعضای این شورا را بسیار فعال و حمیت آنها برای پیشرفت در امور دانشگاه را ستودنی دانست.

دکتر لاریجانی شورای سیاستگذاری را تضمین کننده کیفیت در دانشگاه علوم پزشکی دانست و گفت: بسیار خوشحالم که اعضا با جدیت مسایل مورد نظر خود را در شورا به بحث می گذارند و پیگیر پیشرفت آن هستند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیگیر راه اندازی پردیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هستیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات