یادواره ۹۸ شهید بشرویه برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر،حجت الاسلام ماندگاری صبح یکشنبه در این یادواره بیان کرد: اولین پذیرایی یاواره شهدا حسرت است، چراکه به جایگاه و مقام والای شهدا حسرت می خوریم.

عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا افزود: پذیرایی دوم مجلس شهدا اتمام حجت است، که هرکس راه شهدا و امام راحل را برود، سعاتمند می شود .

حجت الاسلام ماندگاری با بیان اینکهشهدا پروژه قابل تکرار، سرمشق، معلم و الگو برای همه هستند، اظهار داشت: نقشه سعادت اسلام است و هرکس غیر از این نقشه راهی را طی نماید به شکست برخورد می کند.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: امروزه دانسته های خود را از قران و عترت افزایش دهید چرا که در این صورت سعادتمند تر خواهید شد.

وی با بیان اینکه در عصر غیبت همه عالمان، مفسران امام زمان هستند، اظهار داشت: حال در عصر غیبت از نظر مرتبه و جایگاه برخی از علما مانند ستاره کم نور و پر نور هستند و از طرفی ماه و خورشید نیز داریم.

شهدا رهروان امام راحل بوده اند

حجت الاسلام ماندگاری افزود: همه عالمان ستارگان هدایت هستند اما امام خامنه ای در میان تمام علما، خورشید آسمان هدایت و ولایت می باشندکه جهان اسلام و جهان بشریت را تحت الشعاع قرار داده اند.

عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا بیان داشت: شهدا رهروان راه خورشید ولایت یعنی امام راحل بوده اند.

استاد حوزه و دانشگاه به ویژگی های معمار کبیر انقلاب اشاره کرد و گفت: دین شناسی، دینداری و شجاعت از ویژگی های امام راحل بود.

حجت الاسلام ماندگاری اظهار داشت: شهدا چند حجت را برما تمام کردند ، اولین اتمام حجت پیروی از ولایت فقیه بود.

وی افزود: لذا بایستی پیرو ولایت فقیه باشیم تا به مملکت ما آسیبی نرسد و امنیت ، عزت و سعادت دنیا و آخرت داشته باشیم.

حجت الاسلام ماندگاری تاکید کرد: بیاید کانال فهم و بصیرت ما ولی فقیه و روحانیت ولایتمدار باشد.

وی گفت: باید دشمن شناسی ولایی داشته باشیم چه بسا متاسفانه ممکن است برخی از دولتمردان حتی از این دشمن شناسی ولایی برخوردار نباشند.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: جوانان آزاد اندیش آمریکا و انگلیس خورشید بودن مقام معظم رهبری را درک کرده اند ولی متاسفانه برخی در کشور هنوز به این واقعیت نرسیده اند.

وی در ادامه به اشاره دیگر اتمام حجت های شهدا گفت: دومین اتمام حجت ولایت مداری است و نیز سومین اتمام حجت شهدا این است که هرکس میخواهد قیمت پیدا کند خود را فدای اسلام نماید.

حجت الاسلام ماندگاری اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی، حفظ حیا و عفت، کارو تلاش برادران از خواسته های مقام معظم رهبری است که بایستی به آن جامه عمل بپوشانیم.

انتقال روحیه ایثار و شهادت مهم ترین هدف برگزاری یادواره شهدا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه نیز بیان کرد: مهم ترین هدف برگزاری یادواره های شهدا انتقال روحیه ایثار و شهادت به عموم و خصوصا جوانان کشور است.

سرهنگ پاسدار رمضانعلی فرحبخش ثانی تاکید کرد: امروز بایستی از شهدا که با پیروی از ولایت فقیه و با اخلاص کامل برای حفاظت از دین و کشور خود دفاع کردند ما نیز الگو بگیریم.

وی اظهار داشت: برگزاری این یادواره ها حتی در مقابله با جنگ نرم دشمن نیز موثر است و برای پیروزی در این جنگ نیز بایستی از شهدا مدد بجوییم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه بیان کرد: اگر فداکاری همسران، فرزندان و پدران و مادران شهدا نبود این عزت و اقتدار امروز را نداشتیم.

وی از همگان خصوصا جوانان و نوجوانان خواست تا ادامه دهنده راه شهدا باشند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یادواره ۹۸ شهید بشرویه برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات