تکمیل پروژه بزرگراه بابامیدان – گچساران – بهبهان نیازمند 350 میلیارد تومان اعتبار است

بزرگراه دالکی مدیر ساخت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکمیل پروژه بزرگراه بابامیدان – گچساران – بهبهان نیازمند ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار است.

محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گچساران اظهار داشت: پروژه مهم بزرگراه بابامیدان – گچساران – بهبهان به طول 150 کیلومتر اکنون در دست اجرا است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه مهم در 4 قطعه در دست اجرا بوده است خاطرنشان کرد: قطعه نخست از حدفاصل بابامیدان تا باشت به طول 32 کیلومتر بوده است.

مدیر ساخت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: به زودی مناقصه و انتخاب پیمانکار قطعه بابامیدان تا باشت برای آغاز عملیات اجرایی آن انجام می‌گیرد.

احمدی با اشاره به اینکه قطعه دوم از حدفاصل باشت تا سپاهی کشته به طول 18 کیلومتر است گفت: این قطعه اکنون در دست اجرا بوده و 47 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی عنوان کرد: قطعه سوم از حدفاصل میدان نرگسی گچساران تا پل خیرآباد به طول 40 کیلومتر بوده و این قطعه اکنون از پیشرفت فیزیکی 20 درصدی برخوردار بوده است.

مدیر ساخت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: قطعه چهارم از حدفاصل پل خیرآباد تا بهبهان به طول 17 کیلومتر بوده و به زودی مناقصه و انتخاب پیمانکار آن انجام می‌گیرد.

احمدی با اشاره به اینکه اعتبار پیش‌بینی شده امسال پروژه بزرگراه بابامیدان – گچساران – بهبهان 35 میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: اجرای کل این پروژه 350 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکمیل پروژه بزرگراه بابامیدان – گچساران – بهبهان نیازمند 350 میلیارد تومان اعتبار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات