کیومرث هاشمی از توماس باخ تشکر کرد

کیومرث هاشمی از توماس باخ تشکر کرد
رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان با ارسال نامه ای به توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک، از تشدید روند مبارزاتیIOC در جهت مبارزه با پدیده دوپینگ در ورزش جهان تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در متن نامه کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان، به توماس باخ آمده است:


جناب آقای توماس باخ


ریاست محترم کمیته بین المللی المپیک


اینجانب به نمایندگی از کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران مراتب تشکر و قدردانی خود را به لحاظ حرکت جدید کمیته بین المللی المپیک که به وضوح مبارزه علیه استفاده از داروهای ممنوعه را تقویت می نماید ابراز می نمایم.


موضوعی که این حرکت جدید را بیش از هر چیز سزاوار قدردانی می نماید این است که همزمان با تشدید مبارزه علیه دوپینگ از طریق سیاست گذاری های جدید که بدرستی پیگیری عدم هرگونه اغماض برای مبارزه با دوپینگ و حمایت از ورزشکاران پاک نامیده شده است،کمیته بین المللی المپیک همانطور که در دستور کار 2020 تشریح شده است بطور موازی برنامه های دیگری را در راستای حمایت از پروژه هایی که با رویکردهای نوین علمی ارائه می شود در دستور کار، خود قرارداده است.


جناب آقای رئیس، چنین امری بدون نگاه هوشمندانه جنابعالی به امر مبارزه با دوپینگ در حل یکی از چالش های مسئله آفرین دنیای ورزش یعنی دوپینگ امکان پذیر نبود. چالشی که سلامتی و بهزیستی ورزشکاران را که دلیل وجودی جنبش المپیک هستند را بطور جدی به مخاطره می افکند.


بدینوسیله مایلم ضمن ابراز تبریکات خود به جنابعالی به لحاظ سیاست گذاری های جدید ضد دوپینگ و اقداماتی که در پی این سیاستها با جدیت دنبال خواهد شد، مراتب حمایتهای کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران را از این حرکت بزرگ و بیاد ماندنی و مؤثر اعلام نمایم. یقین دارم که اقدامات جدید با تحمیل محدودیت های پیشگیرانه بیشتر بر آنهایی که با تخطی از مقررات سلامتی و بهزیستی خود را به مخاطره می افکنند زمینه را برای حل معضل دوپینگ بیش از پیش فراهم خواهد کرد.


#1varzesh #المپیک #بهزیستی #جهان #دوپینگ #کمیته_بین_المللی_المپیک #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کیومرث هاشمی از توماس باخ تشکر کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات