تفتیان قهرمان دوی ۱۰۰ متر لیگ مجارستان شد

تفتیان قهرمان  دوی ۱۰۰ متر لیگ مجارستان شد
/HF/G 'DE~Ì©Ì 'Ì1'F /1 1B'(* G'Ì D̯ /HHEÌ/'FÌ ©4H1 E,'13*'F (G E/'D 7D' /3* ~Ì/' ©1/.

حسن تفتیان رکورد دار دوی۱۰۰ متر کشورمان که در حال حاضر در اردوی آماده سازی قبل از رقابت های المپیک در کشور مجارستان به سر می برد، عصر دیروز (شنبه) ۱۵ خرداد با شرکت در رقابت های لیگ دو و میدانی این کشور با ثبت زمان ۱۰.۱۵ ثانیه قهرمان شد و به مدال طلا رسید.

در این رقابت دوندگانی از مجارستان با ثبت زمان های ۱۰.۴۰ ثانیه و ۱۰.۴۶ ثانیه به ترتیب به عنوان های دوم و سوم رسیدند.

تفتیان پس ازذ کسب این عنوان اظهار کرد: خدا را شکر با همت فدراسیون دو و میدانی تمریناتم در یکی از کمپ های مجارستان زیر نظر آقای رمضان زاده، استاد و مربی خوبم در حال پیگیری است و تصمیم گرفتیم تا با دعوت مسئولین دو و میدانی این کشور در رقابت های لیگ شان شرکت کنیم و خدا را شکر از عملکرد و رکوردم هم راضی بود و شرایطم روز به روز نیز بهتر می شود. امیدوارم تا با با تمرینات خوب و موثر، عملکرد مناسبی در ریو داشته باشم.

دوومیدانی ایران تاکنون ۷ سهمیه المپیک به دست آورده است.
#1varzesh #المپیک_2016_ریو #حسن_تفتیان #دوومیدانی #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تفتیان قهرمان دوی ۱۰۰ متر لیگ مجارستان شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات