شش پروژه آموزشی با اعتبار 71میلیارد ریال در گچساران در دست اجراست

سید رضا حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این پروژه های آموزشی و ورزشی شامل ساخت مدرسه 15 کلاسه علم الهدی، مدرسه ابتدایی شمس عرب، سالن چند منظوره گچساران، زمین چمن دانش اموزی، دارالقران خیری گچساران و استخر دانش آموزی است.
وی مدرسه 15 کلاسه علم الهدی را از مهمترین این طرح ها عنوان کرد و گفت: این پروژه با اعتباری بیش از 11 میلیارد ریال در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در دست اجراست.
وی میانگین این طرح را 85 درصد اعلام کرد و افزود: مدرسه ابتدایی شمس عرب با اعتباری بیش از چهار میلیارد و 500 میلیون ریال و پیشرفت فیزیکی 45 درصد در دست احداث است.
حسینی ابراز کرد: طرح سالن چند منظوره گچساران با اعتباری بیش از 20 میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی 70 درصد در دست اجراست.
وی ادامه داد: این طرح ورزشی در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع در حال ساخت است.
حسینی افزود: یک استخر شنای دانش آموزی با پیشرفت فیزیکی40 درصد و اعتباری بیش از 9 میلیارد ریال و یک زمین چمن فوتبال با 60درصد پیشرفت و اعتبار 17 میلیارد ریال در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در حال ساخت است.
رئیس اداره تجهیز، نوسازی و توسعه مدارس گپساران گفت: دارالقران خیرین گچساران با اعتباری بیش از 10 میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی 60 درصد در زمینی به مساحت یکهزار متر مربع در حال ساخت است.
235 مدارس شهری و روستایی گچساران در گچساران وجود دارد.
29 پروژه آموزشی و فرهنگی با اعتباری بیش از 160 میلیارد و 580 میلیون ریال در دولت تدبیر و امید در گچساران اجرا شد.
2082/1662

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شش پروژه آموزشی با اعتبار 71میلیارد ریال در گچساران در دست اجراست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات