عنوان های برتر مطبوعات محلی استان اصفهان

روز نامه نسل فردا در مطلبی با عنوان رویای 52 ساله واقعی شد، نوشت: سرانجام بعد از مدتها انتظار، رویای والیبال ایران برای رفتن به رقابت های المپیک تحقق پیدا کرد و بلندقامتان تیم ملی ایران با کسب پیروزی سه بر یک در برابر لهستان، موفق شدند صعود خودشان را به المپیک قطعی کنند.
روزنامه اصفهان زیبا نیز در مطلبی از قول آیت الله مظاهری نوشت: اختلاف بین مردم و مسئولان نظام در کشور مغایر با ولایت مداری و مایه حزن و اندوه امام خمینی(ره) است.
این روزنامه با اشاره به کلنگ زنی تعریض پل فلزی، زیرگذر مطهری و پارکینگ اردیبهشت نوشت: عملیات اجرایی پروژه های زیرگذر خیابان مطهری با اعتبار 10 میلیارد ریال، پارکینگ سطحی خیابان اردیبهشت با اعتبار 50 میلیارد ریال در منطقه یک و پروژه تعریض پل فلزی اصفهان با اعتبار 90 میلیارد ریال شروع شد.
شهردار اصفهان در این آیین گفت: پروژه هایی را آغاز می کنیم که تا پایان سال به بهره برداری برسد و پروژه ای برای دوره بعدی شورای شهر نیمه تمام باقی نماند.
مهدی جمالی نژاد افزود: اتمام پروژه های نیمه تمام شهرداری در اولویت برنامه های این نهاد قرار دارد.
روزنامه نصف جهان نیز در مطلبی با اشاره به فرود نخستین هواپیما در فرودگاه کاشان نوشت: فرودگاه کاشان پس از دو دهه از آغاز عملیات اجرایی با انجام نخستین پرواز از مشهد مقدس صبح روز پنجشنبه فعالیت خود را آغاز کرد .
شهردار کاشان اظهار کرد: یکصد میلیارد ریال برای تهیه زیرساخت ها و راه اندازی ابتدایی فرودگاه از سوی این شهرداری هزینه شده است.
سید محمد ناظم رضوی گفت: نخستین پرواز از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد مقدس به ترمینال شهید احمدی روشن فرودگاه کاشان انجام شد.
این روزنامه در مطلبی از قول استاندار اصفهان، با عنوان اینکه آلمانی ها در شرق اصفهان برق تولید می کنند، نوشت:دو شرکت آلمانی برای دو نیروگاه خورشیدی اعلام آمادگی کرده اند.
رسول زرگرپور گفت: شرق اصفهان از انرژی خورشیدی خوبی برخوردار است و تا یک هزار مگاوات امکان تامین انرژی خورشیدی را در اصفهان داریم.
این روزنامه همچنین در مطلبی به نقل معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با عنوان اینکه مترو مرداد ماه به چهار راه تختی می رسد، نوشت :ایستگاه چهار راه تختی مترو اصفهان تا مرداد ماه امسال به بهره برداری می رسد که بدنبال آن ساعات کار مترو تا ساعت 22 افزایش خواهد یافت.
7150/گ / 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عنوان های برتر مطبوعات محلی استان اصفهان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات