انتقال نفت تهران به شهرستان مشکلی ندارد؟

بازرس قانونی باشگاه نفت تهران گفت: تا این لحظه ابلاغی مبنی بر اینکه باشگاه نفت پس از واگذاری نمی‌تواند به شهرستان منتقل شود ندیدم. خبرگزاری فارس: حسین آل‌اسحاق در خصوص انجام تشریفات قانونی برای واگذاری باشگاه نفت تهران گفت: ما یک باشگاه خصوصی هستیم و تابع ضوابط دولتی نیستیم که حتما باید تشریفات قانونی برای واگذاری باشگاه نفت همانطور که در دستگاه‌های دولتی وجود دارد انجام شود. ما باشگاهی خصوصی هستیم و براساس خیر و صلاح موسسه خودمان کار می‌کنیم. اینکه چرا پاکت‌های پیشنهادی پیش از این باز شده یا نه به صلاح خود باشگاه مرتبط است و منافع باشگاه را مسئولان باشگاه قطعا رعایت می‌کنند.

وی در مورد اینکه این پاکت‌های پیشنهادی چه زمانی باز خواهد شد ادامه داد: امروز قرار است کمیته 4 نفره انتقال و واگذاری باشگاه نفت تشکیل جلسه دهد و در این جلسه شرایط بررسی خواهد شد. اگر این جلسه باز شود قطعا پاکت‌های پیشنهادی هم باز خواهد شد البته تا همین لحظه که با شما صحبت می‌کنم دلیلی دال بر برگزار نشدن جلسه وجود نداشته و به احتمال فراوان این جلسه برگزار خواهد شد. قطعا تلاش خواهیم کرد تا آنچه به مصلحت و خیر و صلاح باشگاه نفت است اتفاق بیفتد.

بازرس قانونی باشگاه نفت در پاسخ به این سوال که آیا هنوز هم دو پیشنهاد از انزلی و کاشان برای خرید باشگاه نفت وجود دارد یا اینکه تغییراتی در این باره داده شده اظهار داشت: تنها می‌توانم بگویم که کاشانی‌ها دیگر پیشنهادی ندادند اما پیشنهاد انزلی کماکان پابرجاست البته 4-5 پیشنهاد به دست مسئولان باشگاه رسیده و پس از بررسی قطعا به صورت شفاف و رسمی از طریق رسانه‌ها این موضوع را اعلام خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه عنوان شده باشگاه نفت پس از واگذاری هم باید در تهران فعالیت کند و نباید به خراج از تهران واگذار شود، تصریح کرد: ما مالک باشگاهی هستیم که تصمیم به امتیاز فروش آن گرفته‌ایم اما تبعات نقل و انتقالات آن به عهده خریدار خواهد بود و به ما ارتباطی ندارد البته باید بگویم تا این لحظه هیچ ابلاغیه‌ای مبنی براینکه نفت به شهر دیگری منتقل نشود ندیدم. باید بگویم حتی در آگهی که منتشر کردیم هم عنوان شده که مسئولیت موارد بعدی برعهده خریدار خواهد بود.

آل‌اسحاق در خصوص اینکه گفته می‌شود مبلغ فروش باشگاه نفت 27 میلیارد تومان عنوان شده و آیا این موضوع صحبت دارد یا خیر؟ افزود: این مبلغ صحت ندارد چراکه ما اصلا قیمتی پیشنهاد ندادیم. هر کسی که قیمت بالاتری بدهد برنده این مزایده خواهد بود و ما کف قیمتی تعیین نکردیم. ما قیمت دارایی‌ها و بدهی‌ها را اعلام کردیم و آن چیزی که شرط گذاشته شده این است که ابتدا بدهی‌ها پرداخت شود و بعد نقل و انتقال صورت بگیرد حتی وزرای ورزش و نفت هم بر روی این مسئله تاکید داشتند تا حقی از کسی ضایع نشود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقال نفت تهران به شهرستان مشکلی ندارد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات