وقتی مسئولان هم از انجام وظایف خود به نفع راهزنان کنار می‌کشند!

شاید کمتر کسی باور می‌کرد که با توسعه فناوری و دانش، مزاحمت‌های گاه و بی‌گاه تلفنی که در دهه های گذشته بسیاری از مشترکان تلفن را به زحمت انداخته بود، بار دیگر به زندگی مردم بازگشته و دردسرآفرین شود، اما این گونه شد؛ اتفاق ناخوشایندی که اگر کوتاهی اپراتورها نبود، شاید هرگز رخ نمی‌داد.

به گزارش «تابناک»، در روزگار توسعه شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی، مزاحمت و دزدی نیز فرم جدید یافته و به نوعی دیگر گریبان مردم را گرفته است. با این ملاحظه که اثرات آن بسیار شدیدتر از گذشته است و گاه می‌تواند به یکباره اساس یک خانواده را برچیند و حتی از آن بدتر، به اتفاقات شوم و دردناک تر گره بخورد.

صحبت درباره مزاحمت‌هایی‌ست که در مقیاس کلان رخ می‌دهند و به رغم آنکه سالها از شیوعشان می‌گذرد، عزمی برای برچیدنشان مشاهده نمی‌شود. مزاحمت هایی از جناس تماس ها و پیام های تبلیغاتی که گاه بی اندازه آزاردهنده و تلخند اما همکاری اپراتورها با ایشان مانع از آن است که متوقفشان کنیم؛ موضوعی که مزاحمان به آن واقفند و اصلا بر پایه آن است که شاهد تداوم فعالیت ایشان هستیم.

منظور از همکاری اپراتورها با ایشان این است که گاه برخی از پیام های مزاحمت آفرین از جانب همین اپراتورها و شرکت های زیر مجموعه شان است یا به نوعی دیگر، در نتیجه همکاری با ایشان رخ می‌دهد. مثل پیامک های تبلیغاتی ای که صاحبان برخی مشاغل با بهره مندی از بانک اطلاعاتی اپراتورها ارسال می‌کنند و در آن نام مشترکان یا محل زندگی شان یا اطلاعاتی از این دست به چشم می‌خورد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقتی مسئولان هم از انجام وظایف خود به نفع راهزنان کنار می‌کشند!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات