زمان و ضوابط ثبت نام دانش آموزان

رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت:براساس ضوابط ثبت نام دانش آموزان پایه های تحصیلی مختلف در مدارس ثبت نام کلاس اولی ها از ابتدای خرداد آغاز شده و سایر دانش آموزان نیز پس از پایان امتحانات باید برای ثبت نام اقدام کنند. خبرگزاری میزان: رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت:براساس ضوابط ثبت نام دانش آموزان پایه های تحصیلی مختلف در مدارس ثبت نام کلاس اولی ها از ابتدای خرداد آغاز شده و سایر دانش آموزان نیز پس از پایان امتحانات باید برای ثبت نام اقدام کنند.

علی زرافشان درخصوص ثبت نام دانش آموزان در مدارس اظهار داشت: ثبت نام کلاس اولی ها از اول خرداد آغاز شده و تا آخر مرداد ادامه خواهد داشت.

وی افزود: ثبت نام دانش آموزان کلاس اول ابتدایی در مدارس مشروط به تکمیل شناسنامه سنجش سلامت است و بدین منظور خانواده ها با مراجعه به مدارس به پایگاه های سنجش سلامت هدایت خواهند شد که در این پایگاه ها پس از ارزیابی دانش آموزان و تکمیل شناسنامه سلامت آنها برای ثبت نام قطعی به مدرسه هدایت می شوند.


رئیس ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ثبت نام سایر دانش‌آموزان بعد از پایان امتحانات و اعلام نمرات آغاز می شود گفت: دانش آموزان میانه پایه برای ثبت نام ضرورت ندارد به مدرسه مراجعه کنند بلکه مدیران مدارس آنها را ثبت نام خواهند کرد.


زرافشان با تاکید بر اینکه امسال پایه دهم در نظام آموزشی کشور مستقر می شود و از این رو ثبت نام دانش آموزان در این پایه طبق سیاست های تعیین شده و توزیع متوازن آنها در شاخه ها و رشته های تحصیلی انجام می شود،‌تصریح کرد: امسال دانش آموزان در پایه نهم هدایت تحصیلی شده و رشته خود را انتخاب می کنند.


رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش در خصوص ضوابط ثبت نام در انواع مدارس گفت: ثبت نام در مدارس دولتی عادی و هیات امنایی بدون هیچ گونه اعمال شرط معدل و آزمون انجام خواهد شد ضمنا دریافت پول هنگام ثبت نام در این مدارس ممنوع است.


زرافشان بیان کرد: مدارس غیر دولتی که مجاز به دریافت شهریه هستند باید شهریه مصوب اعلام شده از سوی آموزش و پرورش را بر روی تابلوی مدرسه و در محل دید خانواده ها نصب کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زمان و ضوابط ثبت نام دانش آموزان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات