10متخلف شکار وصید پرندگان و ماهیان دردشتستان بوشهر دستگیر شدند

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر روزیکشنبه به نقل ازصادق پورسالم افزود: دستگیری این متخلفان صید و شکار با تلاش ماموران مستقر درپاسگاه محیط بانی شهید محمدی بخش بوشکان و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان درمناطق بوم بلند گیسکان و مناطق شکار ممنوع شاهزاد ابراهیم و کوه سیاه بوشکان صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: از این متخلفان دستگیرشده لاشه 10 قطعه تیهو و 30 قطعه ماهی کشف و آلات و ادوات شکار و صید آنها شامل دو قبضه سلاح ساچمه زنی که یکی از آنها غیرمجاز است و چندین رشته تور پرنده گیری و صیادی ضبط شده است.
پورسالم بیان کرد: متخلفان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان ادامه داد: طبیعت نیاز به حمایت عمومی مردم دارد و براساس اصل 50 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران وظیفه ای است که برعهده همه مردم است.
وی با اشاره به شرایط کم آبی و خشک شدن چشمه های مورد استفاده حیات وحش از عموم مردم خواست با حیوانات به مهربانی و عطوفت برخورد کنند.
پورسالم گفت: یگان حفاظت محیط زیست آمادگی کامل برای برخورد با تخلفات زیست محیطی را دارد.
دشتستان با مرکزیت شهر برازجان وسیعترین شهرستان استان بوشهر است که از لحاظ زیست محیطی دارای تنوع و اهمیت فراوانی است.
6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «10متخلف شکار وصید پرندگان و ماهیان دردشتستان بوشهر دستگیر شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات