معاون پارلمان اروپا: برگزیت پایان آرمان اروپای متحد نیست

به گزارش خبرگزاری رویترز، نماینده لیبرال آلمان در پارلمان اروپا در مصاحبه با رادیو آلمان (دویچه لند فونک) ابراز امیدواری کرد، رای دهندگان انگلیسی در همه پرسی 23 ژوئن (سوم تیر) به ادامه عضویت کشورشان در اتحادیه اروپا رای دهند.
با این حال وی گفت که نتیجه این همه پرسی هر چه باشد، اتحادیه اروپا همچنان به حیات خود ادامه خواهد داد.
لامبدسدورف افزود: اتحادیه اروپا بدون آلمان یا فرانسه کاملا غیر قابل تصور است، اما انگلیس در ابتدای فعالیت این اتحادیه، عضو آن نبود و خروج انگلیس، آن طور که برخی توصیف کرده اند، از این اتحادیه به منزله پایان یافتن «پروژه اروپا» نخواهد بود.
معاون پارلمان اروپا گفت، اتحادیه اروپا باید صرف نظر از هر اتفاقی، اصلاحاتی را به کار بندد.
«دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس فوریه 2016 (بهمن- اسفند) موفق شد درباره برخی اصلاحات که امتیازات بیشتری را به پارلمان های ملی می داد، به توافقاتی با اتحادیه اروپا دست یابد.
وی با بیان اینکه اگر انگلیس اتحادیه را ترک کند، مقررات اتحادیه اروپا باید به منظور مطابقت با ساختار رای دهی تغییر کند، افزود: در هر صورت، تقویت توان این نهاد برای ادامه فعالیت خود به عنوان یک سازمان منسجم ضروری است و برخورداری از دو سیستم اروپایی دولایه برای اعضای مختلف این اتحادیه منطقی خواهد بود.
اروپام**9158 **1479

.

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون پارلمان اروپا: برگزیت پایان آرمان اروپای متحد نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات