واکنش چهره های مشهور به درگذشت «محمدعلی»

محمد علی «Muhammad Ali» با نام قبلی کاسیوس مارسلوس کِلِی، جونیور، بوکسور حرفه‌ای سنگین ‌وزن اهل آمریکا بود که به عنوان برترین مشت ‌زن تاریخ بوکس در این وزن شناخته می‌شود.  برترین ها: محمد علی «Muhammad Ali» با نام قبلی کاسیوس مارسلوس کِلِی، جونیور، بوکسور حرفه‌ای سنگین ‌وزن اهل آمریکا بود که به عنوان برترین مشت ‌زن تاریخ بوکس در این وزن شناخته می‌شود. شایان ذکر است که نام این بوکسور محمد و نام خانوادگیش علی بود، ولی در ایران با نام محمدعلی کلِی مشهور و شناخته شده است. او از دوازده سالگی مشت‌زنی را شروع کرد و تنها ۱۰ سال بعد (۱۹۶۴) قهرمان بوکس جهان شد.

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی

محمد علی، در دوران اوجش، مشهورترین آدم دنیا بود. نابغه‌ای در رینگ بوکس، که اعتماد به‌ نفس‌اش از مهارتش کم نداشت. اما جایگاهش در قلب میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا نه فقط به خاطر قهرمانی‌اش، که از بابت حمایت بی‌دریغ‌اش از حقوق مدنی انسان‌ها بود.

کاخ سفید در سال ۲۰۰۵ بالاترین مدال افتخار را به او اهدا کرد.

او در سوم ژوئن ۲۰۱۶ پس از ۳۲ سال تحمل بیماری پارکینسون، بر اثر مشکلات تنفسی در سن ۷۴ سالگی در بیمارستان اسکاتسدیل آریزونا درگذشت.

ستاره ها در سرتاسر جهان ناراحتی خود را از درگذشت محمدعلی اعلام کردند که ما برخی از جملات تاسف بار آنها را که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، در اینجا برایتان آورده ایم.

1.مدونا: « مرد، قهرمان، بزرگوار... کلمات برای بیان زیبایی های او کم می آورند. او جهان را تکان داد. خدا رحمت اش کند.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی

2.باراک اوباما: «او جهانی را تکان داد. در واقع جهان با او زیباتر شد. روحت در آرامش باشد مرد بزرگ!»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی3.لایونل ریچی: «تو همیشه قهرمان من خواهی بود.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی4.شان کامز: «این عکس برای من معنای زیادی دارد. او همیشه از دیدن من خوشحال می شد و مدام به من عشق می ورزید. او حتی در گرم ترین روزهای سال، مسافت های زیادی را برای دیدن من طی می کرد.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی5.دونالد ترامپ: «محمد علی در سن 74 سالگی در گذشت. یک انسان فوق العاده و قهرمانی بزرگ! همه ما دلتنگ او خواهیم شد.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی6.کیتلین جنر: «علی، تو همیشه فردی سخاوتمند بودی. برای تمام خوبی هایی که در حق من کردی، از تو سپاسگذارم. خاطراتت همیشه زنده باد.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی7.جاستین تیمبرلیک: «او بهترین بود. فقط یک دقیقه به بزرگی این مرد بزرگ بیاندیشیم. او الهام بخش افراد بی شماری بوده است.  همه ما دلمان برای او تنگ خواهد شد. از این که جهان را دگرگون کرده ای، از تو ممنونم.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی8.جنیفر لوپز: «من همین حالا از اجرای کنسرتم از لاس وگاس بر می گردم و به تنها چیزی که فکر می کنم، محمد علی است. او همیشه الهام بخش من در زندگی بوده است.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی9.نیک لاچی: «اندک افرادی لیاقت لقب قهرمان را دارند. علی محمد یکی از آنها بود.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی10.لیل کیم: «مانند یک پروانه به سمت آرامش پر بکش.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی11. اسنوپ داگ: «روحت شاد قهرمان»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی12.نائومی کمبل: «او قهرمان همه ما بود، روز سختی در راه است.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی13.مارک والبرگ: «تو بهترین بودی. افسانه تو، دنیای ورزش را مسحور خود کرده است.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی14.کریس جنر: «روحت شاد قهرمان»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی15.جاش گروبن: «تو بهترینی، جنگویی که تا آخرین لحظه از پا ننشست.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی16.جف دانیلز: «تو می توانی جهانی را دگرگون کنی.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی17.فرگی: «روحت شاد ابرقهرمان»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی18.زندیا: «تو بهترین تمام دوران هایی.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی19.لیان رایمز: «بعضی از مردم آنقدر نورانی و درخشنده اند که پس از مرگ شان، جهان تیره و تار می شود.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی20.راب لو: «قهرمان واقعی از میان ما رفت. من هیچوقت میراث او را از یاد نخواهم برد.»

پیام تسلیت ستاره ها به درگذشت محمدعلی

[ منبع این خبر سایت برترین ها-چهره ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش چهره های مشهور به درگذشت «محمدعلی»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات