کتاب آموزش داستان‌نویسی در دو سطح منتشر شد

به گزارش خبرنگار مهر، جدیدترین کتاب این انتشارات در ۲ جلد بنام آموزش داستان­‌نویسی سطح ۱ و ۲ اخیراً به بازار نشر آمده است. این کتاب برای دانشجویان، دانش‌­آموزان و کسانی که علاقه به فراگیری داستان­‌نویسی دارند، مناسب و با توجه به جنبه آموزشی آن، کتاب مناسبی برای مخاطبان بخصوص دانشجویان رشته ادبیات است.

این كتاب در دو جلد منتشر شده است و بیشتر راهنمای عملی معلمان و مربیان در جهت آموزش مؤثر مبانی ساده و اولیۀ داستان­گویی و داستان­‌نویسی به دانش ­آموزان است. کتاب «آموزش داستان نویسی؛ سطح یک و سطح دو» برای کسانی که در صدد نوشتن داستان هستند، آموزنده است. مباحث مطرح شده در کتاب بر اساس سه مفهوم ساده و درعین حال بنیادی تقلید، نوآوری و خلاقیت شكل­ گرفته که از طریق آن به خوبی ساختار کلی داستان­‌ها، انواع داستان و نیز عناصر داستانی برای مخاطبان تشریح می­‌شود.

نویسنده برای جذابیت کتاب در ذهن خواننده و بخصوص افزایش جنبه آموزشی آن، تمرین‌­های جذاب و عملی در قالب کارگاه با استفاده از بازی­‌های زبانی و گیرا که برانگیزنده خلاقیت و تخیل کودکان و نوجوانان است، طراحی کرده به گونه­‌ای که دانش آموزان و سایر مشتاقان به داستان‌­نویسی با طی آن، از مرحله شنیدن و خواندن داستان عبور کرده، به تقلید و در نهایت نوآوری و خلق داستان خود می­‌رسند. مطالعه این کتاب برای دانش‌آموزان در ساعات درس انشاء و ادبیات به آموزش و پرورش پیشنهاد می­‌شود.

کتاب‌های «آموزش داستان نویسی؛ سطح یک و سطح دو» نوشته پای کوربت با ترجمه محسن سلیمانی و با موضوع علوم تربیتی و آموزشی در قطع وزیری، ۱۴۴ صفحه (سطح یک) و ۱۱۹ صفحه (سطح دو)، با جلد  شومیز به قیمت ۹۰۰۰ تومان (سطح یک) و ۸۰۰۰ تومان (سطح دو)، منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کتاب آموزش داستان‌نویسی در دو سطح منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات