سمینار جایگاه گردشگری در اقتصاد مقاومتی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، این سمینار با هدف معرفی و بازشناسی فرصت های کمتر مورد توجه قرار گرفته صنعت گردشگری در راستای اعتلای اقتصاد مقاومتی با محورهای ویژگی های درون زایی اقتصاد گردشگری، شیوه های جذب سرمایه گذاری های خارجی در گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی، نقش دولت در توسعه اقتصاد گردشگری و زمینه های مشارکت بخش خصوصی در توسعه گردشگری با محوریت اقتصاد مقاومتی، جایگاه گردشگری در کاهش اثرات تحریم های خارجی بر اقتصاد ملی و نقش و اثرات صنعت گردشگری بر توسعه اقتصادی کشور برگزار می شود.

در این سمینار استفان پرت؛ استاد دانشگاه هنگ کنگ با عنوان تحریم اقتصادی و گردشگری ایران، محمدحسین ایمانی خوشخو؛ رییس انجمن علمی گردشگری ایران و رییس دانشگاه علم و فرهنگ با عنوان وظیفه و نقش بنگاههای خصوصی و غیرخصوصی گردشگری در اقتصاد مقاومتی، میثم موسایی؛ عضو هیات علمی دانشگاه تهران با عنوان ظرفیت ها و چالش های توسعه گردشگری در نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی و فاطمه بزازان؛ عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا(س) با عنوان اثر گردشگری خارجی بر رشد اقتصادی و توزیع درآمد در ایران سخنرانی می کنند.

همچنین رضا معصومی راد؛ رییس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با عنوان رویکردهای اجرایی توسعه گردشگری با توجه به مولفه های اقتصاد مقاومتی، سعید شیرکوند؛ معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنابع دستی و گردشگری با عنوان "شیوه های جذب سرمایه گذاری با رویکرد اقصاد مقاومتی و منوچهر جهانیان؛ رییس دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ با عنوان "نقش دولت در توسعه اقتصاد گردشگری  با محوریت اقتصاد مقاومتی سخنرانی می کنند و کارگاهی نیز با حضور استفان پرت برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سمینار جایگاه گردشگری در اقتصاد مقاومتی برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات