نرخ زولبیا و ترحلوا در شیراز اعلام شد

نائب رئیس مجمع امور صنفی شیراز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نرخ زولبیا و بامیه در شیراز گفت: درایام ماه مبارک رمضان با اینکه تهران کیلویی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان را برای فروش زولبیا و بامیه اعلام کرده بود تصمیم ما در شیراز به کیلویی ۱۰ هزار تومان رسید.

محمد خلیل ترابی افزود: نرخ فروش زولبیا و بامیه درجه یک شیراز کیلویی ۱۰ هزار تومان است و افزایش ۸۰۰ تومانی نسبت به سال گذشته نیز به دلیل افزایش قیمت شکر و دیگر مواد اولیه است.

وی در خصوص ساعت مشخص شده توزیع آش و حلوا در شیراز نیز گفت: با توجه به جلسات برگزار شده در ایام ماه مبارک رمضان توزیع آش و ترحلوا از ساعت ۱۶ آغاز می شود.

نائب رئیس مجمع امور صنفی شیراز افزود: این ساعت طبق هماهنگی های انجام شده با دستگاه های مربوطه مشخص شده که اجرای آن لازم و ضروری است.

در ادامه رئیس اتحادیه پزندگان شیراز نیز در گفتگو با مهر در خصوص نرخ ترحلوا گفت: تا این لحظه نرخ ترحلوا در شیراز کیلویی ۴ هزار تومان مشخص شده است.

احمد رضا وردی زاده تاکید کرد: سال گذشته ترحلوا کیلویی ۳۱۰۰ بود که این افزایش قیمت به دلیل افزایش نرخ مواد اولیه است.

وی تصریح کرد: ساعتی را که به عنوان زمان پخش در نظر گرفته شده کارشناسی شده نیست و درخواست ما تغییر زمان توزیع آش و ترحلوا است.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نرخ زولبیا و ترحلوا در شیراز اعلام شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات