مرد ژله ای بالاخره اعدام شد!+عکس

حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد دیگری به جرم تجاوز به عنف در ملاء عام در شیراز اجرا شد.

مرد ژله ای

حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد دیگری به جرم تجاوز به عنف در ملاء عام در شیراز اجرا شد.' امین - د'22ساله معروف به مرد ژله ای ضمن ورود به عنف به منازل شهروندان شیراز برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می کرد.

به گفته مسئولان قضایی استان فارس این تبهکار در هفتم شهریورماه سال 94 دستگیر و با توجه به حساسیت موضوع، پرونده اش به صورت ویژه رسیدگی شد.

براساس این گزارش مرد ژله ای در دادگاه انقلاب شیراز پس از سپری شدن تشریفات قانونی و تایید حکم در شعبه 11 دیوانعالی کشور به اعدام در ملاءعام محکوم شد. همچنین یک متجاوز دیگر به نام 'مجتبی - گ' 28ساله به اتهام ارتکاب زنای به عنف پیش از اقدام به قتل به اعدام در ملاعام محکوم شده بود که بطور همزمان با مرد ژله ای نیز صبح امروز به دار مجازات آویخته شد.

 مرد ژله ای بالاخره اعدام شد

اعدام در ملاعام مرد ژله ای

 مرد ژله ای بالاخره اعدام شد

اعدام مرد ژله ای

مرد ژله ای بالاخره اعدام شد

مرد ژله ای

 مرد ژله ای بالاخره اعدام شد

اعدام در ملاعام

مرد ژله ای بالاخره اعدام شد

اعدام در ملاعام مرد ژله ای

ایرنا

مطالب مرتبط:

اعدام در ملاء عام حکم مرد ژله‌ای که به ۲۳ زن تجاوز کرده بود

جزئیات هولناکی که در اعترافات مرد ژله ای فاش شد

مرد ژله‌ای فردا در ملاءعام اعدام می‌شود

دستگیری مردی با پرونده سیاه تجاوز در شیراز

بازداشت سارق متجاوز در شیراز

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرد ژله ای بالاخره اعدام شد!+عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات