درآمد موسسه رازی بیش از2 برابر افزایش یافت

دکتر حمید کهرام روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف اصلی ما در سال 94، افزایش فروش محصولات و کسب درآمد اختصاصی بالا برای موسسه بود که با اتخاذ راهکارهای متنوع در بخش بازرگانی، خوشبختانه نتایج خوبی تا پایان سال کسب کردیم.
وی با اشاره به اینکه بودجه موسسه رازی از دو بخش بودجه و اعتبارات عمومی و اختصاصی کسب می شود، یادآور شد: بودجه عمومی که دولت برای موسسه پیش بینی می کند محدود است و پاسخگوی همه نیازها نیست؛ بنابراین باید عمده تلاشمان را بر افزایش اعتبارات اختصاصی متمرکز کنیم.
کهرام با مقایسه درآمد اختصاصی موسسه بین سال های 1392 تا 1394 یادآور شد: درآمد اختصاصی به معنای تمام دریافتی ما از خزانه است که در سال 94 بیش از دو برابر سال 92 بود.
به گفته وی درآمد اختصاصی موسسه رازی در سال 92 حدود 650 میلیارد ریال، در سال 93 به میزان 950 میلیارد ریال ودر سال 94 به یک هزارو320 میلیارد ریال رسید.
رئیس موسسه رازی با بیان اینکه بخش زیادی از این درآمد به علت مشکلات دولت، در آخرین ماه سال 94 جذب شد،گفت: این امر موجب شد سال گذشته را به لحاظ بودجه ای و تامین اعتبار، به سختی بگذرانیم.
وی گفت: سال 94 یکی از سال های بسیار سنگین هم برای دولت و هم برای سازمان های زیرمجموعه دولت بود اما با تلاش همه دوستان در موسسه رازی به نتایج خوبی رسیدیم که شاید دست یافتنی به نظر نمی رسید.
دکتر کهرام اعلام کرد که دریافت این درآمد سبب شد با تراز مثبت وارد سال 95 شویم؛ اتفاقی که در 15-10 سال اخیر در موسسه رازی بی سابقه بود و امسال مقداری ذخیره درآمدی از سال گذشته در اختیار داریم.
6156/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درآمد موسسه رازی بیش از2 برابر افزایش یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات