مردم به شایعه تولید خودروی تازه با پلتفرم های قدیمی توجه نکنند

پلتفرم یکسان دو خودرو شامل قسمت های طراحی، مهندسی ساخت و عملیات تولید یکسان است. این بدان معناست که پایه ساخت دو خودرو از یک منبع نشات می گیرد، به عبارت دیگر طراحی آن دو خودرو و تکنولوژی های به کار گرفته شده در آن ها از یک مدل استخراج شده است.
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، محمدرضا نجفی منش افزود: اصل کار بر این مبنا است که خودروهای روز در ایران تولید کنیم یعنی خودروهایی که یکی دوسال بیشتر از عرضه آن به بازار جهانی نگذشته باشد.
وی تاکید کرد، بهتر است مردم در فضای فعلی به شایعه ها توجه نکنند و آنچه در عمل اتفاق می افتد را در نظر بگیرند.
نجفی منش به سفری که به تازگی به آلمان و فرانسه داشت ، اشاره کرد و گفت: در فرانسه نمایشگاهی برای عرضه قطعات ایرانی برگزار شد و خریداران جهانی مانند نیسان که برای مصارف جهانی از ما خرید می کنند این فرصت را یافتند از 25 غرفه 45 شرکت ایرانی در این نمایشگاه بازدید کنند. بیش از 500 بازدید کننده داشتیم و در مجموع استقبال خوبی از غرفه های شرکت های ایرانی شد.
به گزارش ایرنا، در سال 1394 تعداد 976 هزار و 836 دستگاه انواع خودرو در کشور تولید شد که از این میان بیش از 892 هزار و 600 دستگاه، از نوع سواری بوده است.
همچنین خودروسازان کشور در سال گذشته تعداد 9 هزار و 842 دستگاه کامیون، 73 هزار و 187 دستگاه وانت، 511 دستگاه مینی بوس و 696 دستگاه اتوبوس تولید کردند.
اقتصام**2078**1561

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مردم به شایعه تولید خودروی تازه با پلتفرم های قدیمی توجه نکنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات