انضباط ترافیکی به مربیان رانندگی آموزش داده می شود

به گزارش خبرگزاری مهر،سید جعفر تشکری هاشمی با اشاره به اینکه سند راهبردی آموزش های شهروندی در جلسه ای مورد بررسی قرار گرفته است، گفت: موضوع آسمان آبی – زمین پاک که دوسالی است در شهرداری تهران مورد تاکید قرارگرفته، در این سند با توجه به نقش شهروندان مورد بررسی قرار گرفته است .

وی تصریح کرد: باید راهکارهای عملی موارد مطرح شده در سند راهبردی آموزش های شهروندی را در شهر تهران اجرایی کرد. به عنوان مثال یکی از محورها، اموزش های ترافیکی است چرا که نظم و انضباط ترافیکی مطالبه عموم شهروندان است.

تشکری هاشمی تصریح کرد: با توجه به اینکه مربیان آموزش رانندگی پایه ریز فرهنگ ترافیک کشور هستند و باید در کنار اصول اولیه رانندگی، فرهنگ ترافیک و نظم و انضباط رانندگی را نیز به تعلیم ببیندگان آموزش دهند. به همین منظور اموزش مربیان تعلیم رانندگی در دستور کار سال 95 قرار دارد .

وی تصریح کرد: به جرات می گویم کمتر مربی آموزش رانندگی نظم و انضباط رانندگی و رانندگی بین خطوط را به تعلیم بینندگان اموزش می دهد. لذا خط سفید، نظم و انضباط ترافیکی و رفتارهای صحیح رانندگی به عنوان بازاموزی به مربیان تعلیم رانندگی ارایه می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انضباط ترافیکی به مربیان رانندگی آموزش داده می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات