حواشی شورای شهر فرصت موج سواری برخی به عنوان کاندیدا شده است

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون بابایی اقدم ظهر یکشنبه در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به حواشی اخیر این شورا اظهار داشت: متاسفانه شورا شهر در اتقاقاتی که اخیرا در جلسات شورا افتاده است، منفعل عمل کرده و بعضی از مدیران نیز فکر می کنند شورای شهر تبریز قدرت خود را از دست داده و بعضی واژه ها را در مورد این شورا استفاده می کنند ولی این طور نیست و اعضای شورا به دنبال انجام تمام و کمال تکالیف خود در چهارچوب تعریفی برای شورا هستند.

وی از سوء استفاده بری افراد از وضعیت پیش آمده برای شورای شهر نیز انتقاد و تصریح کرد: متاسفانه بعضی افراد این فضا را برای موج سواری به عنوان کاندید های احتمالی دوره  پنجم شورای شهر تبریز مساعد می دانند و تلاش می کنند از فرصت به دست آمده برای مطرح کردن خود استفاده کنند.

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اشاره به روند اقدامات آمادگی برای میزبانی شایسته تبریز ۲۰۱۸ گفت: برای پیگیریی این امور کارگروهی تشکیل شده و به معاونت فرهنگی شهرداری تبریز ارجاع داده شده بود ولی به دلیل حذف این معاونت از چارت سازمانی شهرداری تبریز، انتظار این است که شهرداری در این خصوص مصمم تر و جدی تر ورود کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حواشی شورای شهر فرصت موج سواری برخی به عنوان کاندیدا شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات