مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان معرفی شد

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر دوشنبه طی مراسمی ماندگار مرادی فرد از سوی علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان منصوب و از خدمات تیمور هدایتی مدیرکل قبلی تقدیر شد.

در مراسم معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصاد و دارایی، مدیرکل استان ها و رئیس مرکز حراست این وزارتخانه به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان حضور داشتند.

بنابراین گزارش، تیمور هدایتی حدود شش سال مدیریت امور اقتصادی و دارایی استان را بر عهده داشته و ماندگار مرادی فر نیز در سمت های مختلف در حوزه اقتصاد و دارایی مشغول به کار بوده است.

مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان در این مراسم اظهار داشت: امیدوارم با لطف خداوند و حمایت مسئولان استان گام های جدی همراه تیم اقتصادی دولت در استان برداشته و در راستای تحقق سند راهبردی وزارت اقتصاد و دارایی تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

ماندگار مرادی فرد افزود: امسال پروژه های زیرساختی زیادی توسط سرمایه گذار خارجی در لرستان شروع به کار کرده اند که در راستای کاهش نرخ بیکاری و افزایش درآمد مردم تاثیرگذار هستند.

بنابراین گزارش، در پایان این مراسم از وصیت نامه شهید اردشیر نقدی رونمایی شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان معرفی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات